Tao Harmonii Życia

harmonia-zyciawykład 18 maja 2012
warsztat 19-20 maja 2012
Kawiarnia Nalanda, pl. Kościuszki 12, we Wrocławiu, prowadzi Roman Fierfas
TAO HARMONII ŻYCIA: WYKŁAD – 18 maja 2012
Wstęp wolny

Rozwijając się wewnętrznie, wchodzimy w różne role w stosunku do znajomych, przyjaciół i bliskich osób. Im dalej tą drogą idziemy, tym głębiej potrzebujemy być świadomi, co się dzieje z energiami wokół nas. Będziemy wzmacniać przyciąganie pozytywnych sytuacji i osób, oraz transformować negatywy. Pomaga to rozpoznawać pojawiające się wyzwania, odkrywać możliwości na naszej drodze, oraz rozwiązywać problemy z pomocą taoistycznych praktyk energetycznych. Materiał wykładu to między innymi nauki mistrzów Mantak Chia, dr Yang Jwing-Ming’a, oraz Shou-Yu Liang’a.

TAO HARMONII ŻYCIA: WARSZTAT – 19-20 maja 2012koszt: 250 pln za 2 dni, 150 pln za 1 dzieńzniżka: 100 pln za polecenie uczestnika na cały weekendRezerwacja miejsc i pytania: Roman Fierfas, 0 604 16 37 91, fierfas@gmail.com

Uczestnicy warsztatu poznają średniozaawansowane praktyki samouzdrawiania i powrotu do harmonii wewnętrznej, głębszej kultywacji i lepszej ochrony własnej energii życiowej.Zalecamy udział w jednym z warsztatów: Tao Regeneracji Systemu Nerwowego lub Tao Harmonii Związków.Materiał warsztatu jest bardzo przydatny dla osób, które chcą pomagać nie tylko sobie, ale i innym. Zachęcamy osoby zajmujące się różnorodnymi formami masażu i naturoterapii do uczestnictwa.

W programie dwudniowego warsztatu:dzień pierwszy: Fuzja Pięciu Przemiandzień drugi: Otwarcie Kanału Opasującego

Fuzja Pięciu Przemian jest medytacyjną formułą taoistycznej alchemii, równoważącą nasz stan umysłu na głębokim, cielesnym poziomie. Energia, którą mamy w swoich narządach, przyciąga podobne energie ze świata.Otwarcie Kanału Opasującego jest formułą taoistycznego Qigong, która zwiększa siłę i zasięg naszego energetycznego pola ochronnego.Wykład i warsztaty prowadzi Roman Fierfas, członek Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego i Międzynarodowego Klubu Liderów. Uczeń mistrzyni Tao Rosmarie Weibel i mistrza Mantak Chia. Na bazie chińskiej medycyny praktykuje różne formy uzdrawiania (bioenergia, masaż narządów wewnętrznych Chi Nei Tsang, elementy tradycyjnego Reiki).

Informacje o warsztatach i nauczycielach praktyk taoistycznych: taojoga.pl

Dodaj komentarz