Archaii – kobiece dopełnienie Archanioła

ArchaiiNie każdy wie, że Archanioły mają swoje żeńskie uzupełnienie nazywane Archaii. Są to duchy osobowości i czasu, przyporządkowane planecie Wenus. Reprezentują miłość i harmonię. Podobnie jak Archanioły transformują boskie Światło i przesyłają je w postaci odpowiedniej dla ludzkości.

Najbardziej znanych jest 7 Archaii, które współpracują z Archaniołami tzw. Wspaniałej Siódemki. Łączą się one z nimi w przyjmowaniu określonego promieniowania i dostosowaniu go tak, aby człowiek mógł je zrozumieć i wykorzystać dla swojego dobra i dobra całej ludzkości. Zabarwiają one działania Archaniołów łagodnym kobiecym aspektem, potęgując miłość i harmonię.

Archaii Wiary współpracuje z Archaniołem Michałem. Ukierunkowuje człowieka na jego wnętrze, uczy zaufania do tego, co on intuicyjnie przeczuwa, sprowadza wizje, sny. Pokazuje mu bogactwo świata duchowego, nakłaniając do wiary we własne uczucia i to, co przychodzi w ciszy medytacji.

Archaii Wytrwałości współpracuje z Archaniołem Jofielem. Uczą oni człowieka mądrości i nakłaniają do słuchania głosu własnego serca, do szukania odpowiedzi na wszystkie pytania we własnym wnętrzu. Przekazują boska prawdę, pomagają wcielić ją w życie.

Archaii Dobroczynności współpracuje z archaniołem Chamuelem. Sprawia, że na świat dociera energia bezwarunkowej miłości, poświęcenia, wdzięczności. Pomaga ludziom rozwijać w sobie troskę, współczucie, chęć niesienia pomocy.

Archaii Nadziei współpracuje z Archaniołem Gabrielem. Podobnie jak On jest posłańcem dobrych wieści. Pobudza do zmiany na lepsze. Uczy ludzi wiary w nadejście dobra. Pozwala im cieszyć się nadzieją pozytywnych transformacji w życiu całej ludzkości.

Archaii Ufności współpracuje z Archaniołem Rafaelem. Rafael jest Archaniołem uzdrowienia, Archaii niesie ludziom pociechę w trudnych chwilach życia oraz błogosławieństwo. Jest jedną z najmocniejszych kobiecych sił anielskich.

Archaii Łaski współpracuje z Archaniołem Urielem. Uczy odwagi i pokory. Pokazuje, że najpiękniejszą rzeczą jest zachowanie w swoim sercu sprawiedliwości, miłości i radości bez względu na otaczająca rzeczywistość. Skłania człowieka do rozumienia, że miłość jest w nim samym zawsze i na zawsze.

Archaii Przemiany współpracuje z Archaniołem Zadkielem. Promieniowanie, które dopasowują do ludzkiej percepcji uczy zrozumienia wyższych światów oraz wglądu w najwyższą prawdę, również w prawo przyczyny i skutku. Archaii pomaga rozwinąć cnoty wybaczenia, łaski, współczucia, miłosierdzia.

Bogusława „Szarotka” Andrzejewska

Dodaj komentarz