Horoskop Tygodniowy 20.08.2012-26.08.2012

Horoskop-tygodniowySprawdź swój horoskop na ten tydzień.

BARAN

Postaraj się znaleźć konstruktywny sposób na rozładowanie swoich emocji. Przed Tobą wiele możliwości. Jednak jeśli nie rozładujesz emocji, możliwości mogą Cię ominąć. Zastanów się czy warto.

BYK

Dojrzałeś już do podjęcia niezwykle ważnych decyzji w Twoim życiu. Pojawi się miłość, które wyniesie Cię wysoko poza wszelkie ograniczenia. Wykorzystaj każdą chwilę swojego życia.

BLIŹNIĘTA

Czeka Cię przełom i zmiana. Postaraj się być uważnym na to, co dzieje się wokół Ciebie. Pamiętaj również, że zmiana jest jedyną pewną rzeczą w życiu.

RAK

Coś w Twoim życiu ulegnie całkowitemu zburzeniu. Pamiętaj, że to będzie dla Ciebie początek czegoś zupełnie nowego, lepszego. Możesz zacząć wszystko od nowa, z czystą kartą.

LEW

Będziesz mógł być nauczycielem dla innych. Pamiętaj, by prowadzić ludzi do samorozwoju nie narzucając im niczego. Twoje marzenia są na wyciągnięcie ręki. Osiągniesz sukces.

PANNA

Postaraj się znaleźć chwilę czasu, by zregenerować swoje siły. Może pojawić się wiele sytuacji stresujących. Nastąpi również zwolnienie tempa. Wykorzystaj ten czas na odpoczynek.

WAGA

Uważaj na ludzi, którzy próbują Tobą manipulować. Najlepiej, gdyby udało Ci się zerwać z nimi kontakt. Możesz poczuć się jak dziecko, które odkrywa pierwszy raz otaczającą rzeczywistość i samego siebie.

SKORPION

Oczyść swój umysł z panującego tam chaosu. Pozwól sobie na odpoczynek i relaks. Wszechświat obdarzy Cię obfitością. Czerp z życia to, co najlepsze i ucz się nowych rzeczy.

STRZELEC

Będziesz miał okazję to twórczego działania w gronie wspaniałych ludzi. Zyskasz również większą świadomość i samoświadomość. Pozwoli Ci to na bezpieczniejsze poruszanie się w świecie.

KOZIOROŻEC

Puść nieco kontroli. Pozwól sobie na chwilę szaleństwa, baw się. Zbytnia kontrola może zaowocować całkowitym jej brakiem. Coś w Twoim życiu się dopełni, a Ty znajdziesz brakujący element pewnej układanki.

WODNIK

Podziel się z innymi swoim bogactwem, swoimi umiejętnościami i wiedzą. Ktoś może zwrócić się do Ciebie z prośbą o pomoc. Pozwól sobie na bycie sobą.

RYBY

Pojawi się przy Tobie prawdziwy przyjaciel. Przyjaźń to piękny rodzaj miłości, gdyż jest bezinteresowna. Zaobserwuj czy nie masz czegoś ważnego do zrobienia, do przepracowania.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz