Horoskop na listopad 2012

HoroskopZapraszamy do sprawdzenia horoskopu na listopad

BARAN

To będzie dla Ciebie miesiąc, w którym będziesz mógł doświadczyć sukcesu. Pamiętaj, że sukcesy są małe i duże, i każdy z nich zasługuje na uwagę. Może pojawić się potrzeba izolacji. Wykorzystaj ten czas na to, by uwolnić się od smutku i innych emocji, które nie pozwalają Ci na spokojne funkcjonowanie. Ważne, żeby służyło to oczyszczeniu, a nie użalaniu się nad sobą. Pamiętaj, że na to, co już było, nie mamy żadnego wpływu, można jedynie skupić się na teraźniejszości, co pozwoli na lepszą przyszłość. Postaraj się znaleźć czas na odpoczynek, nadmierny wysiłek, może zaowocować wyczerpaniem, zarówno psychicznym, jaki i fizycznym.

Zobacz Amulety i talizmany dla Barana

BYK

To dla Ciebie czas odrodzenia. Masz teraz możliwość uwolnienia się od schematów myślenia i postępowania. Pozwoli Ci to na pełną samodzielność. Będziesz miał okazję do tego, aby przekonać się, że Twoje wyobrażenie na temat innych jest mylne. Pamiętaj, aby nie odkładać na później żadnych decyzji, jeśli poczułeś impuls i pewność – po prostu działaj. Staniesz przed koniecznością podjęcia ważnej życiowej decyzji. Posłuchaj głosu swojej Intuicji, a uda Ci się wybrać właściwie. Będziesz miał okazję do poznania prawdziwej Miłości, Jej transcendentalnego wymiaru – skorzystaj z tego i doświadcz Jej pełni.

Zobacz Amulety i talizmany dla Byka

BLIŹNIĘTA

Będziesz miał okazję do przyjmowania. Czeka Cię wiele dobra ze strony innych, więc warto, abyś nauczył się je przyjmować. Pozwól, aby sytuacje po prostu się działy, nie musisz nic robić. Zyskasz większą świadomość i samoświadomość. Pozwoli Ci to na pełniejszy wgląd w siebie i otaczającą Cię rzeczywistość, co z kolei pozwoli Ci na skuteczniejsze działania. Przyda Ci się również wiele cierpliwości. Pamiętaj, że wszystko w życiu ma swój czas i miejsce, czasem warto chwilę poczekać na okazję lub rezultaty, żeby otrzymać to, co najlepsze. Nie rozleniwiaj się jednak i pamiętaj o swoich zobowiązaniach, bądź odpowiedzialny.

Zobacz Amulety i talizmany dla Bliźniąt

RAK

To miesiąc prowokujący do życia chwilą. Będziesz miał możliwość cieszenia się każdym momentem, a dobrych i szczęśliwych momentów będzie wiele. Masz szansę na odnalezienie w sobie swojego własnego źródła mocy. Pojawi się cisza, to bardzo dobry czas na spokojną analizę dotychczasowych wydarzeń, skorygowania myślenia o sobie i świecie. Unikaj kompromisów. Ktoś może mieć nieuczciwe zamiary. Czytaj dokładnie wszelkie dokumenty, zanim je podpiszesz. Może pojawić się wiele stresujących sytuacji, ale uda Ci się poradzić sobie z nimi, jeśli pozwolisz sobie na chwilę odpoczynku i przemyślenia.

Zobacz Amulety i talizmany dla Raka

LEW

Twoja kreatywność i twórcze myślenie zostaną nagrodzone. Pamiętaj, aby stale, w każdym swoim działaniu wykorzystywać swoje zdolności i najlepsze cechy. Negatyw zaś zamieniaj na pozytyw. Uda Ci się załatwić ważną dla Ciebie sprawę z pozytywnym dla Ciebie efektem. Będziesz miał okazję stać się dla innych nauczycielem, przewodnikiem. Pamiętaj, aby pomagać, a nie wyręczać. Będziesz miał okazję do współpracy z gronem ciekawych i twórczych ludzi. Pamiętaj, aby nie brać na siebie zbyt dużo obowiązków, bo możesz nie dźwignąć wszystkiego na raz. Pamiętaj również o oddzielaniu emocji od ludzi.

Zobacz Amulety i talizmany dla Lwa

PANNA

W Twoim życiu zapanuje harmonia i będzie panowała tak długo, jak będzie trzeba. Wszystko ma swój początek i koniec, a koniec miesiąca przyniesie koniec harmonii i całkowity rozpad. Jednak ów rozpad da początek nowym, wspaniałym wydarzeniom. Ten miesiąc to również podróż, zarówno w formie duchowej, jak i fizycznej. Uda Ci się pokonać przeciwności, dzięki ogromnej sile przebicia. Pojawi się też nieco zwyczajności. Postaraj się dostrzegać w swoim życiu te najmniejsze chwile, które dają Ci szczęście, radość i sprawiają, że na Twojej twarzy pojawia się uśmiech, to właśnie takie chwile mogą uratować Ci życie i napełnić je ciepłem.

Zobacz Amulety i talizmany dla Panny

WAGA

To dla Ciebie dobry czas na uwolnienie się od ograniczeń i negatywnych przyzwyczajeń. Pomoże Ci to na pójście swoją drogą. Otrzymasz obfitość, będziesz mógł ją przyjąć i korzystać z niej, jednak pamiętaj, aby dzielić się nią z innymi. Dobro zawsze do nas wraca. Nie wystarczy tylko rozumieć, ważne jest również działanie w określonym kierunku, wprowadzanie pozytywnych zmian. Możesz totalnie oddać się życiu, zaufać sobie i wydarzeniom, które będą miały miejsce. To będzie intensywny miesiąc. Postaraj się znaleźć czas na odpoczynek, pozwoli Ci to na regenerację sił i zyskanie nowych mocy niezbędnych do dalszej drogi.

Zobacz Amulety i talizmany dla Wagi

SKORPION

Ten miesiąc pozwoli Ci na odsłonięcie zasłony iluzji. Mogą się z tym wiązać również niezbyt miłe doświadczenia, ale odkrycie i ujrzenie prawdy pomoże Ci na dokonywanie właściwych wyborów. Oczyść swój umysł z panującego w nim chaosu. Taki bałagan nie pozwala Ci w pełni prawidłowo funkcjonować. Zwróć się do swojego wnętrza, a zobaczysz tam odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Pojawi się przed Tobą wachlarz możliwości, z których będziesz mógł bezpiecznie korzystać. Pamiętaj, aby uważać na siebie i zwracać uwagę na otaczającą Cię rzeczywistość.

Zobacz Amulety i talizmany dla Skorpiona

STRZELEC

Będzie to miesiąc pod znakiem przeszłości rodzinnej, która od początku się za Tobą ciągnie. Dopóki nie przerobisz rodzinnego bagażu, będzie on szedł za Tobą stale i dawał o sobie znać w najmniej odpowiednich momentach. Będziesz miał okazję podzielić się z kimś, kto będzie potrzebował Twojego wsparcia. Pojawi się okazja do spełnienia marzenia, pozwoli Ci to na zwiększenie pewności siebie i wiarę w to, że wszystko jest możliwe. Staniesz się bardziej świadomym twórcą i kreatorem swojej rzeczywistości, co pozwoli Ci dostosować rzeczywistość do swoich potrzeb.

Zobacz Amulety i talizmany dla Strzelca

KOZIOROŻEC

To bardzo dobry czas na uwolnienie się od wszelkich zależności i uzależnień. Nie pozwól, aby coś kierowało Twoim życiem. Jeśli trzeba skorzystaj z pomocy specjalisty, nie bój się, pozwól sobie na wolność. Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu, przydadzą Ci się jego podpowiedzi, zwłaszcza, że staniesz na początku nowego etapu w życiu. Nie bój się, poradzisz sobie ze wszystkim. Czeka Cię rozkwit i dobra passa. Może pojawić się poczucie osamotnienia lub samotność z wyboru. Jest to potrzebne do oczyszczenia umysłu i przestrzeni do twórczości i wszelkich konstruktywnych działań.

Zobacz Amulety i talizmany dla Koziorożca

WODNIK

Będziesz miał wiele okazji do zabawy i świętowania. To również czas uzdrawiania, zarówno w obszarze fizycznym, psychicznym, jak i w relacjach z innymi. To dla Ciebie dobry moment do pracy nad kontrolą. Pamiętaj, że starając się wszystko na siłę kontrolować, nie uda Ci się niczego dopilnować, a wręcz może się pojawić rozpad. Czas zwolni teraz nieco swoje tempo, nie musisz więc nigdzie się spieszyć, możesz na spokojnie poukładać swoje myśli i zrobić plan na przyszłość. Pamiętaj, aby nie być skąpym zwłaszcza w emocjach i uczuciach, zarówno względem siebie, jak i względem innych.

Zobacz Amulety i talizmany dla Wodnika

RYBY

W Twoim życiu pojawi się przełom. Masz możliwość rozkruszyć mury, które przez wiele lat wokół siebie stawiałeś. Pozwoli Ci to na zrobienie kolejnego kroku na przód. Pozwól sobie unosić się na fali wydarzeń. Nie zamykaj się, nie chowaj się przed życiem, staw mu czoła, a zobaczysz, jak wiele jesteś w stanie zrobić, jak wiele możesz zyskać. Staraj się nie porównywać, nie podlegaj „wyścigowi szczurów”, wyciągaj wnioski, wprowadzaj zmiany, działaj. Otrzymasz pomoc i prowadzenie w trudnych sytuacjach. Pamiętaj, żeby nie bac się prosić o wsparcie, nie ma w tym niczego złego, wręcz przeciwnie.

Zobacz Amulety i talizmany dla Ryb

Ana Moonlight

Dodaj komentarz