Horoskop Tygodniowy 12.11.2012-18.11.2012

Horoskop-tygodniowyHoroskop na ten tydzień.

BARAN

To dla Ciebie początek nowego etapu w życiu. Ważne jest, żebyś wszedł w niego z nowymi siłami i z nauką wyciągniętą z minionych doświadczeń. Dokonaj analizy i zacznij działać.

BYK

Będziesz miał okazję do głębokiego przeżywania emocji i uczuć. Nie walcz z tym, pozwól sobie na to, to bardzo oczyszcza i uwalnia. W Twoim życiu nastąpi przełom. Wejdź w niego z nowymi siłami.

BLIŹNIĘTA

To dobra okazja, by zająć się sprawami rodzinnymi, które do tej pory pozostały nie rozstrzygnięte. Będziesz miał możliwość zobaczenia siebie i innych takimi, jakimi jesteście naprawdę. Może pojawić się poczucie winy. Pamiętaj, że każdy sam jest odpowiedzialny za swoje działania.

RAK

To dla Ciebie czas rozkwitu. Dojrzałeś do podjęcia ważnej życiowej decyzji. Masz szansę zintegrować się wewnętrznie, co z kolei przyniesie wiele pozytywów do całego Twojego życia i dojrzysz nowe możliwości.

LEW

To będzie intensywny tydzień. Będziesz miał możliwość wykorzystania swojej kreatywności. Możesz zaufać sobie i wydarzeniom, jakie będą miały miejsce, gdyż prowadzą do wszystkiego, co jest dla Ciebie dobre.

PANNA

Może pojawić się poczucie żalu. Przyda Ci się chwila samotności, byś mógł w spokoju oczyścić się i naładować baterie. Nie zamykaj się jednak w sobie, inni mogą stać się dla Ciebie nie tylko przyjaciółmi, ale i nauczycielami. Otrzymasz pomoc i prowadzenie.

WAGA

Możesz totalnie poddać się temu, co przyniesie życie. Nawet pozornie zwyczajna chwila kryje w sobie wiele magii. Będziesz miał okazję do duchowego i fizycznego podróżowania.

SKORPION

Znajdziesz w sobie odwagę do stawienia czoła wydarzeniom, które nadejdą. Pozwoli Ci to na odniesienie bardzo ważnego dla Ciebie sukcesu. Pojawi się przy Tobie prawdziwy przyjaciel.

STRZELEC

Czas zwolni nieco swoje tempo i pozwoli Ci uwolnić się od przeszłości. Pamiętaj, że to, co jest już przeszłością, nie podlega zmianie. Zmian możesz dokonać tylko tu i teraz. Naucz się przyjmować dobra, jakie otrzymujesz codziennie.

KOZIOROŻEC

Postaraj się odnaleźć swoją wewnętrzną ciszę, miejsce, w którym będziesz mógł odpocząć. Unikaj kompromisów i dokładnie czytaj wszelkie dokumenty. W Twoim życiu pojawi się więcej harmonii i spokoju.

WODNIK

Będziesz musiał podjąć ważną decyzję. Wsłuchaj się w głos swojej Intuicji, gdyż pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Otrzymasz ważną wiadomość związaną z kimś szczególnie Ci bliskim.

RYBY

Powstrzymaj się przed zbytnim kontrolowaniem wszystkiego, gdyż tę kontrolę całkiem utracisz. Będziesz miał możliwość być dla kogoś nauczycielem. Pamiętaj, aby nikogo nie wyręczać, tylko pomagać i dawać wskazówki. Nie porównuj, gdyż pozory potrafią mylić.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz