Horoskop Tygodniowy 19.11.2012-25.11.2012

Horoskop-tygodniowyZapraszamy do horoskopu na ten tydzień.

BARAN

To dla Ciebie czas działania, a nie myślenia o działaniu. Nie użalaj się nad sobą. Wykonaj pierwszy krok w nowy etap swojego życia. Zacznij go z dumą i odwagą.

BYK

Masz ogromną szansę pozbyć się iluzji, dzięki czemu zobaczysz, jakim zależnościom podlegasz. To idealny czas na uwolnienie się od nich, czas na duchowe uzdrowienie. W Twoim życiu nastąpi przełom.

BLIŹNIĘTA

To dla Ciebie czas głębokiego przeżywania emocji i uczuć, nie bój się tego. Uda Ci się odnieść sukces. Zajdzie w Tobie głęboka duchowa przemiana.

RAK

Czas zwolni nieco swoje tempo. To dobry moment na to, by zająć się samym sobą. Możesz pozwolić sobie na czystość i niewinność. Staniesz przed koniecznością podjęcia ważnej decyzji w życiu, posłuchaj podpowiedzi głosu swojej Intuicji.

LEW

To dla Ciebie czas gorących uczuć. Nie walcz z nimi. Jesteś gotowy do podjęcia ważnych decyzji dla swojego życia. Zacznij się otwierać na dobra tego świata, dziel się nimi, a otrzymasz ich jeszcze więcej.

PANNA

Otrzymasz ważną wiadomość, na którą czekasz od dłuższego czasu. To dla Ciebie dobry czas na rozkwit. Może pojawić się wiele sytuacji stresujących, pamiętaj jednak, że wystarczy zmienić swoje podejście, by zmniejszyć stres.

WAGA

Nadchodzi zmiana. Pamiętaj, że zmiana jest jedyną pewną rzeczą w życiu. Będziesz miał okazję do nawiązania wielu ciekawych znajomości. Nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków, niż jesteś w stanie udźwignąć.

SKORPION

Znajdź czas na uwolnienie się od emocji, które sprawiają, że zamykasz się w sobie. Bądź buntownikiem, rozerwij łańcuchy swoich ograniczeń. To czas uzdrawiania zarówno fizycznego psychicznego, jak i relacji z innymi ludźmi.

STRZELEC

Pozwól sobie płynąć ze strumieniem wydarzeń. Nic nie rób na siłę. Bądź uważny, obserwuj wszystko, a niczego nie przegapisz. Uda Ci się rozwiązać ważną sprawę, przyniesie Ci to wiele korzyści.

KOZIOROŻEC

Możesz dzielić się z innymi ludźmi bez obaw, że coś stracisz. Poszerzysz swoją świadomość i samoświadomość. Pamiętaj o odpoczynku, gdyż wyczerpanie psychiczne może odbić się na Twoim zdrowiu.

WODNIK

W Twoim życiu pojawi się więcej harmonii. Żyj chwilą, nie poddawaj się przeciwnościom. Dojrzałeś do podjęcia ważnej decyzji. Pamiętaj, masz wpływ tylko na teraźniejszość i nic poza nią nie jest aż tak ważne.

RYBY

Zwróć się do swojego wnętrza, aby zyskać odpowiedzi na ważne życiowe pytania. Nie odkładaj nic na później, tu i teraz jest odpowiedni moment na działanie. Jeśli teraz z niego nie skorzystasz, będziesz miał wyrzuty sumienia.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz