Horoskop Tygodniowy 17.12.2012-23.12.2012

Horoskop-tygodniowyZapraszamy do horoskopu na ten tydzień.

BARAN

To będzie dla Ciebie czas zabawy i szczerego cieszenia się z dobroci, która będzie do Ciebie płynąć. Masz możliwość stania się twórcą, kreatorem swojego życia. Skorzystaj z tego, a zobaczysz, że Twoje życie stanie się lepsze.

BYK

Bądź szczególnie uważny na wszelkie zależności i negatywne układy, jakie zaczną się wokół Ciebie gromadzić. Nie pozwól, by przejęły nad Tobą władzę. Zyskasz głębszą świadomość i samoświadomość.

BLIŹNIĘTA

Będziesz miał okazję poznać nowych prawdziwych przyjaciół. Pamiętaj również o więziach sprzed lat i nie zaniedbuj swoich znajomych. Ciesz się małymi rzeczami, a wielkie rozradują Cię jeszcze bardziej.

RAK

Będziesz miał możliwość dzielenia się z kimś, kto będzie potrzebował Twojego wsparcia. Nie odkładaj żadnych decyzji na później, bo może nie być do tego tak dobrej okazji, która jest teraz.

LEW

Czas zwolni swoje tempo, pomimo wielu rzeczy, którymi będziesz teraz zajęty. Będziesz mógł odpocząć od codziennych spraw. Nie walcz ze swoimi emocjami, postaraj się od nich uwolnić.

PANNA

Przyda Ci się teraz sporo cierpliwości. Wykorzystaj nadchodzące dni na załatwianie ważnych spraw, lecz nie zapomnij również o odpoczynku. Wszystko w życiu ma swój czas i miejsce.

WAGA

Nie poddawaj się tak zwanemu „wyścigowi szczurów”, do niczego dobrego Cię on nie zaprowadzi. Dojrzałeś już do podjęcia bardzo ważnej życiowej decyzji. Czas zebrać się w sobie i zacząć działać.

SKORPION

Będziesz miał okazję do uczestniczenia we wspaniałym przedsięwzięciu. Będziesz musiał również podjąć ważną życiową decyzję, skorzystaj przy tym z podpowiedzi głosu swojej Intuicji.

STRZELEC

Unikaj niepewnych interesów. Staraj się nie chodzić na żadne kompromisy, realnie oceń swoje szanse. Otrzymasz prowadzenie w trudnych sprawach, dzięki czemu wszystkie uda Ci się rozwiązać.

KOZIOROŻEC

Postaraj się znaleźć czas na odpoczynek i regenerację sił. Bez tego nie zrobisz kolejnego kroku. Zadbaj o siebie. Będziesz musiał się zmierzyć z nie załatwionymi dotąd sprawami rodzinnymi.

WODNIK

Będziesz otrzymywał wszystkiego w nadmiarze. Możesz więc cieszyć się i korzystać z darów, którymi jesteś obsypywany. Nie musisz się niczym teraz martwić, uda Ci się pokonać każdą przeciwność.

RYBY

Będziesz miał okazję do słodkiego lenistwa. Pamiętaj jednak o zobowiązaniach, których się podjąłeś. Możesz żyć pełnią życia, ciesząc się każdą jego chwilą i będąc za nią wdzięczny.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz