Masz ochotę wziąć udział w wyprawie do swojego wnętrza?

spotkanie-z-przygoda-zycia-miniWybierze się z nami w niesamowitą podróż już 14 kwietnia w Krakowie! Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu ,,Spotkanie z Przygodą Życia”
Tym razem tematem przewodnim warsztatów będzie budzenie wewnętrznego mistrzostwa, odkrywanie własnego potencjału, wolność i samowystarczalność.

14 Kwiecień 2013 (Niedziela)

Godz: 12:00 – 18:00

Gdzie: Kraków, Klub Jędruś, Nowa Huta, Osiedle Centrum A 6A

(Z przerwą obiadową ustaloną na miejscu – żywienie we własnym zakresie)

Inwestycja: 90zł (w przypadku przedpłaty na konto) / 100zł ( w przypadku wpłaty w dniu warsztatów.)

Informacje:

Rezerwacja miejsca za pomocą systemu transferuj PL

https://secure.transferuj.pl/?h=29a21f247643f0d818876adb32d31c4b2a0b1a6f lub

zapisy@fruitosophy.com tel: 796165960 www.fruitosophy.com

PROGRAM WARSZTATÓW:

I część: Mechanizm działania iluzji.Dlaczego szukamy na zewnątrz, tego co mamy w sobie?

Prowadzi: Alani

II część: Twoja rola w procesie uzdrowienia.W jaki sposób interpretować symptomy chorobowe?

Prowadzi: Piotr

III część: Odnajdywanie swojej ścieżki życiowej.Jak zaufać sobie, pozbyć się lęków i pójść za głosem intuicji?

Prowadzi: Alani

IV część: Uwalnianie od przywiązań.Jak pozbyć się starych nawyków i odzyskać wewnętrzną moc?

Prowadzi Piotr

Nasza historia:W ostatnich miesiącach doświadczyliśmy zdarzeń, które diametralnie zmieniły nasze życie i postrzeganie świata. Okazało się, że to co uznawaliśmy za prawdę było jedynie głosem naszego ego, a nasze działania były motywowane strachem. Gdy to sobie uświadomiliśmy wyszliśmy ze swojej strefy komfortu i podjęliśmy wiele odważnych decyzji. 

Mówią że jedną z definicji piękna jest zdolność do ryzyka. Zadaliśmy więc sobie pytanie: Jak zachowalibyśmy się gdyby miał to być nasz ostatni tydzień życia i podjęliśmy wyzwanie. W rezultacie dwie osoby, które mało o sobie wiedziały wybrały się w piękną podróż przez życie – wyjechały razem na wycieczkę, przeprowadziły się do obcego miasta, zaczęły spełniać swoje marzenia i inspirować innych organizując wykłady i szkolenia z zakresu holistycznego podejścia do zdrowia. 

Na naszej drodze napotkaliśmy na wiele przeszkód i zdaliśmy sobie sprawę, że nasze wewnętrzne blokady i programy często utrudniają nam bycie prawdziwym sobą. Wierzyliśmy, że odpowiedzi na nasze pytania może dostarczyć nam ktoś z zewnątrz. W pewnym momencie natrafiliśmy na mur i uświadomiliśmy sobie, że sami jesteśmy odpowiedzialni za życie, które sobie kreujemy i to my sami tworzymy iluzję, w której przyszło nam żyć.

Celem warsztatów jest stworzenie ci przestrzeni do wsłuchania się w głos intuicji, rozpoznania przyczyn problemów i odkrycia swojego potencjału.

Nie oddawajmy już odpowiedzialności za nasze własne decyzje zewnętrznym autorytetom. Pora przejąć stery i stać się mistrzem przygody swojego życia!

spotkanie-z-przygoda-zycia-big

Dodaj komentarz