Majański rytuał kryształowej czaszki

Waz-Nieskoczonosci11Co tysiąc lat najstarsza babka z ludu Majów wypełnia swoje przeznaczenie. Obrabia naturalny kryształ tak, by przybrał kształt ludzkiej czaszki. Potem wybiera z plemienia dziecko przed dziewiątym rokiem życia. Poddaje je treningowi, przekazuje mu całą majańską wiedzę, którą posiada, a która była gromadzona od wieków.
Gdy Rada Starszych Majów postanowi, że dziecko jest już gotowe do objęcia roli szamana, wspólnie z babką przygotowuje ono ceremonię kryształowej czaszki. Oboje spożywają mieszankę złożoną z naturalnych ziół, psychodelicznych roślin i grzybów. To pozwala im oderwać się od ciała, ale nie od Ziemi. Umierają, ale nie przechodzą do innych wymiarów. Ich dusze wnikają wówczas do wnętrza kryształowej czaszki. Gdy plemię zgromadzone dookoła nich skończy się modlić, rytuał zostanie uznany za zakończony.

Jedna z kryształowych czaszek – śmiejący się Budda

Majańska ceremonia kryształowej czaszki jest niezwykłym wydarzeniem, zarówno dla samego plemienia, nowego szamana, wiekowej babki i całego świata. Jest to przyjęcie do swojego ciała dusz starożytnych Majów i uzyskanie dostępu do wszystkich znanych im informacji, nawet do tych z czasów Atlantydy, a nawet dalej. To kolekcjonowanie wspomnień naszych przodków, którzy posiadają klucze do naszej przyszłości. To budowanie Jedności z niegdyś żyjącymi narodami. W końcu jest to osiąganie błogosławieństwa dysponowania zarówno pradawną, jak i współczesną wiedzą, doświadczeniem, mądrością i wspomnieniami.Pierwsza kryształowa czaszka powstała 13 000 lat temu. Od tamtej pory naliczono ich trzynaście. Każda zawiera w sobie wspomnienia z minionego tysiąca lat.

Waz-nieskonczonosci-miniNa podstawie książki Wąż Nieskończności Drunvalo Melchizedeka, wyd. Illuminatio.

Dodaj komentarz