Głos Ludzi czyli pomysł na alternatywę dla mediów mainstreamowych

people-voiceJakiś czas temu pisaliśmy o rewolucji w tworzeniu i organizowaniu nowych inicjatyw oraz niezwykłej pomocy na drodze do realizacji nowatorskich pomysłów dzięki narzędziu jakim jest crowdfunding. I oto jest – pomysł zaprezentowany przez znanego Wam doskonale Davida Icke, który zamierza zorganizować niezależna platformę internetową stanowiącą telewizję oraz przestrzeń do wymiany niezależnych informacji wśród ludzi, a wszystko to w możliwe profesjonalnym wydaniu. To właśnie za sprawą crowdfundingu ekipa Davida zebrała minimalną kwotę jaką ustalili za niezbędna do startu platformy. 100 000 dolarów zebrano w nieco ponad tydzień.

Do końca akcji zostało jeszcze kilkanaście dni, dzięki czemu większa suma pozwolić może pomysłodawcom na start z większym rozmachem i przygotowaniem.

Oto na naszych oczach zapewne jedna z pierwszych takich inicjatyw, bo spodziewać się można i kolejnych. A dzięki społecznościowemu finansowaniu projekt zyskał środki na rozwój. Tak trzymać! 🙂

Poniżej filmik promujący projekt, a a pod nim link do strony z informacjami o projekcie i możliwością finansowego wsparcia.

Strona zbiórki: http://www.indiegogo.com/projects/the-people-s-voice

Dodaj komentarz