Mieszkańcy Jekaterynburga wystraszeni dziwnymi dźwiękami

JekaterynburgDziwneDzwiekiJakiś czas temu było głośno o pojawiających się na całym świecie dziwnych, niewytłumaczalnych dźwiękach. Temat na jakiś czas przycichł ale bynajmniej nie zniknął. Mieszkańcy Jekaterynburga zostali wystraszeni przez przeraźliwe dźwięki, które prawdopodobnie należy przypisać temu samemu zjawisku. Jakiemu? Teorii jest wiele ale fakt faktem, tajemnicze dźwięki to wielka zagadka na świecie o której niewiele się mówi.

Informacje o słyszanych tajemniczych dźwiękach dochodzą ze świata od kilku lat. Bodaj rok czy dwa lata temu mieliśmy największe nasilenie takich meldunków. Temat jest realny bo wyraźne nieustalonego pochodzenia dźwięki słyszą całe miasta a nie pojedyncze osoby, jednak o wyjaśnienie zjawiskach oficjalne władze się nie kwapią a i w mainstremowych mediach się o tym praktycznie nie mówi. Tym razem ponoć dźwięki w Jekaterynburgu przypisuje się spuszczaniu pary w pobliskiej fabryce, ale tłumaczenie to jest mało przekonujące.

Oto relacja jednego ze światków:„Nie po raz pierwszy to się zdarzyło … wewnątrz i na zewnątrz budynku było słychać doprowadzający do szaleństwa nieprzyjemny hałas. Po otwarciu okna myślałam, że ogłuchnę z powodu paskudnego bólu wywołanego przez wszechobecny hałas. Tolerowałam to, gdy oglądałam film przez dwie godziny. Wszystko ustało około osiemnastej” – powiedziała jedna z mieszkanek miasta”.

Dźwięki słyszane w innych miejscach globu świadkowie zazwyczaj określają jako buczenie o niskiej częstotliwości lub szum.Istnieje teoria że może mieć to związek z jakimiś procesami geologicznymi zachodzącymi wewnątrz gruntu, co przywodzi mi na myśl temat pojawiających się na całym świecie od paru lat wielkich zapadlisk. Czyżby oba zjawiska były ze sobą związane? A jeśli tak, co je powoduje?Wytłumaczenie może być też zupełnie inne ale fakt faktem, coś się dzieje a temat jest wygodnie ignorowany przez władze.

Nagranie z Jekaterynburga:

Podobne zjawisko miało miejsce też 5 grudnia nad Odessą na Ukrainie:

Dodaj komentarz