George Kavassilas – zwyczajny człowiek o niezwykłych doświadczeniach. Cz.2

George KavassilasDoświadczenia, jakich doznał George Kavassilas są niezwykłe, fascynujące i nie mieszczące się w realiach świata jaki obecnie znamy.
Sam Kavassilas nie namawia do wiary w to co przekazuje.
Jego zadaniem jest jedynie podzielić się wiedzą uzyskaną w wyniku owych przeżyć.
Wybór co do wiary lub nie w to czego doświadczył pozostawia samym ludziom twierdząc, że i tak niedługo każdy z nas przekona się że wiedza ta znajduje się głęboko w naszych wnętrzach. Dlatego jak sam twierdzi tak łatwo jest mu przekazywać prawdę.
To czego doświadczył George jest zarówno bardzo cenne jak i kontrowersyjne. Nie mieści się w głowach skrajnych sceptyków oraz ludzi przyzwyczajonych jedynie do czysto racjonalnego myślenia i empirycznego wnioskowania. Jest też zazwyczaj odrzucane przez ludzi nawykłych do ograniczonych schematów myślowych produkowanych przez doktryny religijne czy też duchowe.
W każdym razie wiedza, którą przedstawia George jest moim zdaniem warta rozważenia przez każdego człowieka.

George Kavassilas i jego historia

George Kavassilas od dziecka był kimś kto inaczej odbierał świat wokół niego. Tyczyło się to między innymi systemu edukacji, a także religijnych i społecznych doktryn. Wszystkie według niego ukazywały w jakimś stopniu ograniczoną perspektywę na świat. Jako dziecko George był w stanie odbierać myśli innych ludzi. Nie widział w tym jednak niczego niezwykłego gdyż myślał, że zdarza się to każdemu. Doznawał rzeczy, które nie przydarzały się przeciętnemu człowiekowi ale jako dziecko nie rozumiał jeszcze, że dzieje się z nim coś niespotykanego.Wspomnienia niezwykłych zjawisk w jego życiu sięgają do czasów, kiedy miał zaledwie pięć lat. Pamięta, że od malutkiego był zabierany ze swojego łóżka, porywany na statki pozaziemskie a następnie przenoszony do innych wymiarów oraz planet. Jednymi z planet jakie odwiedził w swoim życiu były Mars a także Księżyc. Twierdzi, że oba te ciała niebieskie są zamieszkane i odgrywają ważną rolę w zniewoleniu ludzkości.

Pierwsze wspomnienie porwania z dzieciństwa zapamiętał bardzo dobrze.Jest pewien, że porywany był także wcześniej, ale tak wczesnych doświadczeń nie jest w stanie sobie przypomnieć.

Pamięta, że tego dnia obudził się z uczuciem wszechogarniającego strachu. Sparaliżowany, nie mógł się poruszyć ani wydać żadnego dźwięku. Następnie zobaczył jasne światło i dostrzegł, że znajduje się na pokładzie jakiegoś statku. Kiedy po wszystkim istoty zwróciły go z powrotem, leżał na łóżku zziębnięty bez pościeli nie mogąc się ruszyć przez około godzinę. Wstrząśnięty i przerażony opowiedział o całym zajściu swojej mamie jednak ona uznała jego opowiadanie za zwyczajne dziecięce koszmary. Zdziwiła się dopiero, kiedy ujrzała pościel małego dziecka zawieszoną wysoko w całkowicie innej części domu. Mimo to nie potrafiła zrozumieć co spotykało jej dziecko niemal każdej nocy.

Możliwość porwań przez pozaziemskie istoty George Kavassilas tłumaczy w ten sposób, że każda rzeczywistość posiada swoje indywidualne wibracje. To samo dotyczy poszczególnych ras, planet, gwiazd, galaktyk oraz systemów planetarnych we wszechświecie.Kiedy przykładowo odwiedza cię któraś z odłamu rasy Szarych twoja rzeczywistość zaczyna iskrzyć i migotać. Następnie odnajdujesz siebie w odmiennym od ziemskiego środowisku. Według Georga istoty te dokonują zmiany rzeczywistości. Można przyrównać to do dłuższego zanurzenia się pod wodą. Kiedy chcesz ponurkować musisz wyposażyć się w odpowiedni sprzęt typu skafander i butla tlenowa, który jest częścią Twojej rzeczywistości. Pozaziemskie istoty także zabierają ze sobą część ich środowiska energetycznego gdyż inaczej nie byłyby w stanie egzystować poza swoim światem. Do naszej rzeczywistości bez żadnego przygotowania mogą wejść jedynie na krótką chwilę, tak samo jak my na krótko możemy wstrzymać oddech pod wodą i otworzyć oczy. Jednak zdaniem Georga jest to rozpatrywane bardziej w kontekście energetycznym niż fizycznym. W związku z tym kiedy George został porywany i nie zapewniano mu odpowiednich warunków podobnych do tych panujących na naszej planecie, doznawał fizycznej krzywdy. Kiedy powracał pozostawał w agonii wiele dni dostosowując się z powrotem do ziemskich warunków. Tłumaczy to tym, że nasze ciała są przystosowane jedynie do wibracji naszej planety. W momencie gdy zostaniesz zabrany poza nią twoje ciało na nowo musi dostosować się do nowych energii, co jest bardzo bolesne. Ostatecznie podróżowanie do innych systemów planetarnych nie jest prostą sprawą dla żadnej z ras mieszkających we wszechświecie.

Doświadczenia z istotami pozaziemskimi i nie tylko przewijały się przez całe jego życie. Były to jak mówi George istoty zarówno życzliwe, jak i nieżyczliwe. Te pierwsze nazywa swoją Wielką Rodziną. Te drugie z kolei ukazywały się w wielu różnych przebraniach w tym świetlistych. Przykładowo miał on do czynienia z rasą Reptilian, Draconian, Wielorybów, Plejadian, Aniołów (spoza czwartego wymiaru), mieszkańcami z Syriusza, różnymi odłamami rasy Szarych, istotami z Galaktycznej Federacji Światła oraz wieloma innymi.

W wyniku spotkań z negatywnymi istotami George Kavassilas we wczesnym okresie dzieciństwa oraz dorastania często cierpiał traumę. Był torturowany. Testowano na nim programy umysłowej manipulacji. Przeprowadzano dotkliwe, bolesne badania i eksperymenty. Wprowadzono mu także wiele implantów do ciała, które posiada do dzisiaj. Obecnie jest świadomy pięciu. Między innymi dwóch z tyłu głowy w okolicach ucha i jednego w szyszynce. George tłumaczy, że implanty, które posiada pochodzą z nisko zaawansowanej technologii. Te, które są wysoko zaawansowane technologicznie to implanty energetyczne, niewidoczne dla ludzkiego oka. Oddziałują na nasz umysł i sposób w jaki myślimy i czujemy. Na początku dorosły George postanowił pozbyć się ich wszystkich. Usunął jednak tylko jeden. Implant ten został zidentyfikowany przez lekarzy jako substancja nieznanego pochodzenia, która nie mogła mu zostać zwrócona, kiedy o to poprosił. Potem doszedł do wniosku, że kiedy usunie je wszystkie, narazi się ponownie na te same cierpienia, więc postanowił po prostu oprzeć się ich działaniu sposobami energetycznymi sięgającymi poza fizyczne schematy działania i uwikłane w nie dramaty. Kiedy już jako dorosły człowiek zaakceptował implanty i postanowił przezwyciężyć ich działanie za pomocą mocy własnego wnętrza przestał postrzegać siebie jako typową ofiarę porwań.

Powracając do doświadczeń z młodości – George Kavassilas jako małe dziecko nie miał możliwości zwierzenia się komukolwiek ze swoich przeżyć. Nikt nie rozumiał jego niecodziennych doświadczeń dlatego aby się uziemić i poradzić sobie w jakiś sposób z traumatycznymi przeżyciami nastoletni George zajął się sportem, który pomógł mu przetrwać ciężkie chwile. W ciągu następnych lat sport stracił większe znaczenie w jego życiu, pozostała muzyka oraz nowa pasja – kemping w samotności z naturą i wiernym towarzyszem psem. Coś ciągnęło go do głębszego kontaktu z przyrodą i z Matką Ziemią. Wtedy to zetknął się z Królestwem Elementali (Duchów Natury). Nadal przeżywał fascynujące podróże w inne wymiary oraz światy. Jedną z najniezwyklejszych ras jakie wtedy poznał była rasa Świerszczy (Crickets). Spotkanie z jej przedstawicielami wspomina bardzo ciepło. Twierdzi, że są one bardzo przyjazną i łagodnie nastawiona rasą odgrywająca szczególną rolę w utrzymywaniu odpowiedniej wibracji naszej planety. Grając swoje pieśni Świerszcze zmieniają energię Matki Ziemi. Stanowią bardzo ważny element równowagi planety, o którym ludzie nie mają najmniejszego pojęcia. George Kavassilas mówi, że takich ras jak one jest na naszej planecie bardzo dużo i każda odgrywa tutaj swoją doniosłą rolę.Pamięta, że w trakcie spotkania z nimi był kimś więcej niż obecnym ludzkim sobą. Posiadał ogrom wiedzy i zrozumienia w swoim wnętrzu. Brzmi to niewiarygodnie, ale twierdzi, że osobiście poznał królową Świerszczy, która stojąc z nim twarzą w twarz wymieniała z nim szerokie spektrum wiedzy oraz wspaniałą energię miłości. Jest to jedno z jego ulubionych wspomnień.

W swoim życiu George nie osiągnął nigdy żadnych spektakularnych dokonań naukowych ani nie wybił się zawodowo. Zamiast tego był przyciągany przez szereg następnych niezwykłych doświadczeń, które obdarowały go ogromną ilością wiedzy, która stała się jego największym życiowym darem.

W 1998 roku zdiagnozowano u Georga chorobę zwaną fibromialgią, charakteryzująca się przewlekłym bólem mięśni i chronicznym zmęczeniem. Do tego doszły następne przykre doświadczenia życiowe oraz rozwód. George nazywa ten czas w swoim życiu ciemną nocą swojej duszy. Był to czas, w którym sięgnął fizycznego i emocjonalnego dna po seriach doświadczeń związanych z porwaniami przez nieżyczliwych Obcych. Cierpiał w tym czasie na depresję. Dokuczało mu zdrowie. Długo leżał przykuty do łóżka. Większość z nas rozwijając się duchowo przeżyła prawdopodobnie coś podobnego. Jest to czas, który można nazwać najcięższym okresem prób, wyzwań oraz cierpienia w swoim życiu. U Georga był to właśnie taki etap. Etap ten można nazwać również objawami fizycznymi i psychicznymi transformacji duchowej. Można na ten temat odnaleźć wiele informacji w Internecie. Sama również doświadczyłam czegoś podobnego dobre kilka lat temu i nie wspominam tego czasu z przyjemnością.

W końcu George zaczął powoli powracać do życia oraz zdrowia. Wiele dni spędził na kontemplowaniu swoich niezwykłych doświadczeń aż w końcu zyskał ich większą klarowność. Zaczęła rosnąć w nim pewność, że musi podzielić się swoimi doświadczeniami z szerszą społecznością.

W 2003 roku George Kavassilas przeżył coś, co ostatecznie odmieniło jego życie i wprowadziło je na nowy tor. Odwiedziła go jego galaktyczna rodzina, która zabrała go na ogromny statek stacjonujący blisko systemu gwiezdnego Syriusza. Rodzina z Syriusza umożliwiła mu w ten sposób przejście do następnego kluczowego etapu jego doświadczeń. George za pomocą swojej duchowej Świadomości odbył podróż poprzez wymiary naszego wszechświata oraz doświadczył tego co znajduje się poza nim.Dzięki temu odkrył na nowo na czym polega życie w naszym wszechświecie, kim jesteśmy, skąd pochodzimy oraz dokąd zmierzamy. Spotkał się z Kreatorem tego wszechświata i została mu wyjawiona największa tajemnica strzeżona skrupulatnie na planecie Ziemia. To była jedna z prawd uniwersalnych, którą po paru latach George miał przekazywać w swoich przyszłych publicznych wystąpieniach.

Jednak nawet po tym doniosłym doświadczeniu George Kavassilas nadal cierpiał z powodu uprowadzeń przez nieżyczliwe istoty. Tym razem zainteresowała się nim grupa o nazwie The Galactic Federaction of Light (GFL) czyli Galaktyczna Federacja Światła. Ich celem było zatarcie wspomnień odnośnie przeżytej przez niego podróży jako czysta Świadomość oraz zwerbowanie go na swoją stronę. Chciano posłużyć się nim jako reprezentantem swojego programu dla ludzkości. W tym celu George dostąpił znowu serii tortur oraz manipulacji umysłowej. W swoich wystąpieniach często określa on istoty z Galaktycznej Federacji Światła jako bardzo okrutne i bezwzględne, kiedy tylko się im przeciwstawisz. Poza tym obliczem przedstawiają siebie jako świetliste, kochające ludzi istoty o wyglądzie aniołów. Według Kavassilasa jest to tylko fasada, pod którą kryje się całkiem inna zawartość.Rezultatem spotkania z GFLem było nagranie kilku serii wystąpień, w których George podał się jako członek Galaktycznej Federacji Światła reprezentujący ich paradygmat oraz nowe cele dla ludzkości.

Pare lat zajęło mu dochodzenie do prawdziwej esencji wspomnień oraz odzyskanie wiedzy pochodzącej z tego, co przeżył w ciągu swojej podróży poprzez wymiary. W końcu odzyskał pełną jasność swoich doświadczeń i ze wstydem przyznał, że został zmanipulowany przez istoty z GFLu do ich własnych celów. Nagrania te do dzisiaj pozostają w Internecie.George nie domagał się ich usunięcia gdyż jak sam twierdzi są one dla niego ważnym dowodem na to jak bardzo został zmanipulowany. Przygoda z Galaktyczną Federacją Światła była bardzo upokarzającym ale także cennym doświadczeniem, które jeszcze bardziej go umocniło oraz przekonało o słuszności szerzenia swojej wiedzy. Dało też podstawy poczucia jak wielki dramat oraz walka o ludzkie umysły rozgrywa się obecnie na naszej planecie.

Doświadczenie to sprawiło, że George Kavassilas wniknął głębiej w swoją Istotę oraz rozwinął umiejętność rozróżniania za pomocą swojego wnętrza. Zrozumiał również, że szerzenie tego czego się dowiedział umocni także innych. Dzięki spotkaniu z GFLem doszedł do wniosku, że jest tutaj dla innych i jego zadaniem jest wyjawienie oszustw i kłamstw nałożonych na ludzkość poza ich świadomością. Zrozumiał, że jego misją jest umocnić innych ludzi od środka, aby pozwolić im na podjęcie lepszych decyzji w czasie dziejącej się Wielkiej Zmiany na planecie.

George Kavassilas jest przekonany, że życie na Ziemi zmieni się diametralnie w niedalekiej przyszłości i że on sam odgrywa w tym również ważna rolę. To uczucie jak sam twierdzi wypływa z poza jego umysłu wprost z centrum jego Istoty. Jego przeszłe doświadczenia dały mu możliwość zrozumienia zobowiązania oraz odpowiedzialności, jaką czuł wobec swojej ludzkiej rodziny. Podczas spotkania ze swoją Wielką Rodziną z Syriusza tematem dyskusji była wszakże Wielka Zmiana na Ziemi i przygotowanie do niej. Przygotowanie to dzieje się właśnie teraz we wnętrzu każdej istoty na naszej planecie w tym również we wnętrzu samej Matki Ziemi.

George od dawna posiadał przeczucie, że w swojej życiowej podróży nie pozostanie samotny. W 2009 roku nastąpił następny przełom w jego życiu. Dokonała się integracja męskiej i żeńskiej strony jego Istoty. Spotkał swoją ukochaną – swój żeński aspekt (Twin Flame) czyli obecną żonę Cynthię i od tamtego momentu wspólnie podróżują po świecie przypominając swojej ludzkiej rodzinie zapomnianą wewnętrzną wiedzę.Jednak o jej wartości oraz słuszności niech każdy z Was zdecyduje sam w ciszy własnego wnętrza.

W następnej części o największym sekrecie na Ziemi. :)c.d.n.

Beata Jeleniewicz

Dodaj komentarz