Amulety i talizmany na pomyślność w Nowym Roku

Przełom starego i nowego roku to okres, w którym siły natury równoważą się – po przesileniu zimowym energia światła na nowo zaczyna przybierać na sile, co daje doskonałą okazję na włączenie się w jej strumień i umocnienie dobrej aury, która nas otacza. W tym czasie zapominamy o przeszłych wydarzeniach i przystępujemy po raz kolejny do budowy własnej, wewnętrznej siły od podstaw. Wyciągamy wnioski z tego co się stało i ustalamy postanowienia na kolejny rok. W zrealizowaniu tych postanowień wspomogą nas amulety, które ukierunkują energię tak, aby ułatwić nam przejście przez drogę, która nas czeka w nadchodzącym czasie.

Amulety, talizmany i inne przedmioty, które dadzą szczęście w Nowym Roku

Tego dnia wszelkie działania oraz przedmioty mają niesamowitą moc. Możemy wykorzystać energię, którą wytwarzają siły natury i magiczne przedmioty, po czym ukierunkować ją, aby pomogła nam w osiągnięciu ukojenia duchowego oraz wsparciu naszych bliskich w zmaganiach z codziennymi problemami.

Co będzie nas chronić przez złymi siłami w nadchodzącym czasie? Muszą to być amulety skupiające się wokół szczęścia i powodzenia, a także te ochronne. Oto symbole, które pozytywnie wpłyną na nasz los w zbliżającym się Nowym Roku.

Draca Stella

Z nadejściem Nowego Roku warto wspomóc się amuletami szczęścia, takimi jak Smocza Gwiazda czy Gwiazda Arcygamy, których działanie zostanie spotęgowane przez zwiększoną aktywność sił nadnaturalnych w tym czasie.

Symbol Smoczej Gwiazdy posiada niezwykłą siłę, dzięki której zostaniemy obdarzeniu dobrym losem. Pozwala on na wykorzystanie ogromnej siły, która ma swój początek w przyjaźni – kierunkuje energię, którą dają nam otaczający nas ludzie. Amulet sprzyja otwarciu swojego serca, przez co nasza energia staje się czystsza i dużo bardziej intensywna. Wprawiamy w ruch mechanizm, który sprawi, że wychodząca od nas energia wróci zwielokrotniona, napędzając nas do dalszego działania. Jeden symbol prowadzi nas w kierunku światła, zaś zduplikowany posiada dużo silniejsze działanie i pomaga nam w uzyskaniu równowagi.

Krzyż Harmonijnego Życia

Krzyż Harmonijnego Życia (jeden z amuletów energetycznych) to talizman skupiający się na utrzymaniu równowagi, głównie w sferze materialnej. Wspiera on przezwyciężanie trudności, pomagając odnaleźć siłę równoważącą negatywne wydarzenia i emocje, dzięki czemu będziemy w stanie poradzić sobie z problemami, które dotkną nas w trakcie realizacji postanowień w Nowym Roku. Będzie także chronić nasze zdrowie, aby nic nie stanęło na przeszkodzie do realizacji celów.

Talizman zostanie dodatkowo naładowany siłą przyjaznych bytów i będzie promieniował energią przez okres całego najbliższego roku, jeżeli rozpalimy ogień w kominku.

Krzyż można nosić przy sobie, skupiając jego energię wokół własnej aury lub pozostawić go w domostwie, aby pomagał wszystkim domownikom w ich codziennych sprawach.

Świece magiczne

Chcąc zapewnić powodzenie swoim bliskim w nadchodzącym czasie, zapal tyle świec, ile bliskich osób chcesz objąć mocą rytuału, po czym ustaw je w kręgu na stole. Przy każdej świecy umieść dar w postaci owocu, kartki z życzeniami, słodyczy lub amuletu. Po zrobieniu tego zamknij oczy i wypowiedz słowa:

„Niech wasze serca i myśli ten ogień oczyści
i doda wam sił i nadziei, aby pokonać
przeszkody i wykorzystać życiowe szanse.”

Najlepiej pozostawić świece, aby się wypaliły. W zależności od tego czym, były dary możesz wykorzystać je w dalszych przygotowaniach świątecznych lub wręczyć je bliskim bezpośrednio. Jeśli darem był amulet, zostanie w nim zawarta energia o niesamowitej sile, co pozwoli spotęgować efekt rytuału. Symbolem o niezwykłej mocy będzie tutaj podwójna spirala (jeden z amuletów szczęścia), która obrazuje kolisty porządek wszechświata, co będzie eskalowało w życiu twoich bliskich przekładając się na uzyskanie równowagi i wewnętrznego spokoju. Pozwoli im także na pogłębienie świadomości samych siebie i zrozumienie przyczyn różnych wydarzeń, które ich dotknęły. Dzięki temu amuletowi można znaleźć ukojenie w cierpieniu, a także rozwinąć się duchowo, osiągając idealny bilans między sprawami przyziemnymi, jak praca, materialność i duchowymi, które są związane w dużej mierze z wewnętrzną siłą i wiarą we własne możliwości. Wszystko to w połączeniu prowadzi do osiągnięcia szeroko pojętego szczęścia.

Zakończenie spraw

Energia amuletu Zakończenie Spraw pozwala zamknąć w pozytywny sposób wydarzenia z przeszłości, które trwają już bardzo długo i są z pozoru beznadziejne. Niezwykła specyfika amuletu pozwala na znalezienie właściwego rozwiązania nawet dla najbardziej bezwyjściowych sytuacji. Działanie Zakończenia spraw pozwoli nam na uzyskanie spokoju wewnętrznego i umożliwi skupienie się na przyszłości oraz pozytywnych aspektach życia.

Zdobycie celów

Talizman  Zdobycie Celów jest wyjątkowo przydatny jeśli chodzi o zmagania się z problemami czyhającymi na nas na drodze do określonych celów. Jeśli wiemy, czego chcemy amulet ten pogłębi naszą wiarę w sukces i pozwoli na prawdziwą nieugiętość w osiągnięciu celu. Wszelkie momenty zwątpienia przy podążaniu naszą ścieżką dzięki Zdobyciu celów staną się dużo mniej dotkliwe, przez co będziemy mogli skupić się na rozwiązaniu problemów, a nie walce z naszymi obawami i lękami. Amulet pozwoli pozbyć się niepotrzebnych myśli o niepowodzeniu, przez co całą naszą energię będziemy mogli skupić na spełnieniu i samorealizacji w nadchodzącym Nowym Roku.


Jakie rytuały warto odprawić, żeby zyskać pomyślność w Nowym Roku?


Dodaj komentarz