CzaroMarownik – idealny kalendarz 2019

czaromarownik

Rok 2018 zbliżą się ku końcowi, dlatego można już powoli myśleć o przyszłym roku i naszych planach. Jaki będzie? Czy pozwoli na realizację planów i marzeń. Czym nas zaskoczy? Wydarzenia na przyszły rok można zacząć planować już dziś. W planowaniu pomocny na pewno będzie odpowiedni kalendarz.

Niezawodny przy planowaniu naszego magicznego życia pełnego spełnionych celów i marzeń jest niezwykły kalendarz CzaroMarownik. Jest to już siódma odsłona tego wyjątkowego kalendarza i trzeba przyznać, że z każdym rokiem jest on jeszcze bardziej magiczny.

Magiczny kalendarz 2019

czaromarownik

 

CzaroMarownik to wygodny w użyciu organizer, który oprawiony jest w twardą, bardzo estetycznie i stylowo wykończoną, okładkę. Dodatkowo posiada delikatną tasiemkę, która służy jako zakładka. Każdy dzień rozpisany jest na jednej stronie, co ułatwia sporządzanie ważnych notatek i przemyśleń. Jego wielkość jest optymalna i z pewnością zmieści się do każdej damskiej torebki. Dodatkową zaletą jest też lekkość kalendarza – wersja na rok 2019 jest nieco mniejsza niż zeszłoroczna, jednak zawiera bardzo dużo atrakcyjnych treści🔮🎇

Czym ten kalendarz różni się od innych? Wszystkim! Pierwsze, co spodoba się wszystkim miłośnikom magii to horoskop. Znajdziemy tu szczegółowy horoskop na rok 2019 dla każdego znaku zodiaku. Uwzględnia on też sfery miłości, zdrowia i kariery – dowiemy się, kiedy w roku będzie dla nas najlepszy czas, a kiedy należy na siebie uważać.

Każdy dzień w tym kalendarzu jest opatrzony pozytywnym przesłaniem, wartościowym cytatem i oczywiście wróżbą. Dzięki temu wiedza tajemna towarzyszy nam każdego dnia. Można tu też znaleźć aktualne informacje o fazach księżyca oraz sposoby na wykorzystanie jego wpływu w dbaniu o swoją duszę i ciało.

czaromarownik artykułczaromarownik kartka

CzaroMarownik 2019

CzaroMarownik to nie tylko zwykły kalendarz. Jest to również bardzo dobry poradnik. Znajdują się w nim przepisy na skuteczne kosmetyki naturalne oraz pyszne dania. Autorzy umieścili w nim również ciekawe pomysły na urządzenie mieszkania zgodnie z feng shui oraz ciekawy artykuły, między innymi o przesądach.

W CzaroMarowniku, jako magicznym kalendarzu, nie mogło też zabraknąć opisów magicznych rytuałów. Można je wykorzystywać, by przyciągnąć do siebie zdrowie, pieniądze czy szczęście. Wybierając ten magiczny kalendarz można być pewnym, że wiedza tajemna, która jest w nim zawarta, będzie miała na nas pozytywny wpływ przez cały najbliższy rok. Wystarczy dać się ponieść magii!🔮🎇

*Dostępne są też specjalne CzaroMarownikowe gadżety (kubek i ekotorba) – zbierz całą kolekcję! 😊

czaromarownik

Dodaj komentarz