Czym jest kolor aury i co on oznacza?

kolory aury

Każda żyjąca istota na tym świecie posiada swoją aurę. Aura ta może być rozpoznana dzięki odpowiadającym jej barwom. Wprawione oko będzie w stanie dostrzec kolory nie tylko u zwierząt czy roślinności, ale przede wszystkim u ludzi. Warto poznać co oznaczają poszczególne kolory aur oraz czy są one pozytywne czy negatywne. Umożliwi to głębsze zrozumienia świata dookoła nas i przewidzenie następujących po sobie zdarzeń. Aura jest przecież zwierciadłem naszej duszy, charakteru czy emocji.

Każdy ma swoją aurę

Jak wspomnieliśmy powyżej, aurę możemy dostrzec u każdej żyjącej istoty. Warto jednak wiedzieć, że nie występuje ona jako pojedyncza barwa. Nasz charakter jest złożony i składa się na niego wiele czynników. Nic więc dziwnego, że taka też jest nasza aura. Kiedy ją zobaczymy, możemy być zaskoczeni, mnogością i różnorodnością barw. Pomimo że jest ich kilka, tylko jedna z nich jest dominująca i to z niej możemy wyciągnąć najwięcej wniosków na temat danej osoby. Które barwy są pozytywne, a które zaliczamy do negatywnych?

Barwy pozytywne

Dobrą istotę o jasnych celach i ze wspaniałym charakterem rozpoznamy, jeżeli jej aura jest zdominowana przez jeden z poniższych kolorów:
czerwony – taka barwa oznacza osobę pewną siebie. Jest ona zawzięta i skuteczna. Zawsze stawia na swoim i umie przewodzić tłumem. Pomimo że kolor może świadczyć o nerwowości i egocentryzmie, osoba taka ma niebywałą charyzmę i ciekawą osobowość. Ponadto, jeżeli dostrzeżemy w kolorze aury domieszkę żółci, możemy być pewni, że przejawia ona dobroć i altruizm.
pomarańczowy – jedna z najbardziej pożądanych aur. Ludzie, których otacza takich kolor, są niezwykle radośni i pozytywni. To świetni przyjaciele, którzy zawsze podadzą nam rękę w potrzebie. Warto się takimi otaczać.
żółty – ludzi o takiej aurze cechuje towarzyskość i kreatywność. Wyróżniają się swoim entuzjazmem i energią.
zielony – to kolor uzdrowicieli. Odczuwają oni przyrodę jak mało kto i potrafią pomagać z ochotą ludziom w potrzebie.
niebieski – jest oznaką długowieczności i piękna. Człowiek o takiej aurze jest uduchowiony i inteligentny.
indygo – to wyjątkowy kolor aury. Oznacza on pełne poświęcenie dla czynienia dobra innym.
fioletowi – kolor biskupi. Należy on do osób uduchowionych, mających duży potencjał do nauczania innych.
srebrny – niezwykle rzadka aura. Spotkamy ją u osób, które podążają za swoją ideą aż do skutku, nie zważając na okoliczności.
złoty – wyjątkowy kolor dla niezwykłych ludzi. Objawia się u osób, które swój potencjał odkrywają dopiero w drugiej połowie swojego życia.

Barwy negatywne

Jest sporo pozytywnych aur u ludzi. Co jednak z kolorami negatywnymi? Czy mają one miejsce? Jak najbardziej, że tak. Warto zwrócić uwagę, że barwy wymienione powyżej były czystymi odcieniami. Kolory negatywne, które zostaną tutaj przedstawione, są najczęściej kombinacją różnych kolorów i odcieni.
czarny – najbardziej sroga aura. Należy unikać takich osób, ponieważ ich działania są motywowane przez złość i nienawiść.
tępy żółty – ten odcień żółtego charakteryzuje osoby, które są bardzo skłonne do zazdrości
szaro-siny – kolor strachu. Osoba z taką aurą jest motywowana w życiu przez strach.
szary – najbardziej smutna aura. Po niej poznamy człowieka, który cierpi na depresję.
tępy czerwono-pomarańczowy – niewygasająca złość. Kolor ten będzie towarzyszył osobie, która trzyma w sobie jakąś krzywdę.
ultraczerwony – może oznaczać zarówno odbywanie praktyk czarnej magii jak też chorobę umysłową.
karmazynowy – aura egoistycznych kochanków. Należy unikać ich jako partnerów.
brudny czerwony – symbolizuje złość
brązowo-czerwony – to aura skąpca
brązowo-szary – dominuje u egoistów i narcyzów

Jak widzimy powyżej, jesteśmy w stanie wiele odczytać z koloru aury. Warto więc wypracować sobie taką umiejętność. Dzięki niej będziemy mogli sprawdzić osobowość człowieka i stopień, w jakim możemy mu ewentualnie zaufać. Kolor aury zmienia się z wiekiem i z okolicznościami. Dobrze jednak pielęgnować u siebie dobre wartości, aby nie tylko samemu mieć pozytywną aurę, ale też, aby przyciągać ludzi podobnym nam.

2 komentarze

  1. l;oi 3 lata temu
  2. l;oi 3 lata temu

Dodaj komentarz