To czyny tworzą przyszłe doświadczenia!

Jedni utyskują na męczącą i stresującą pracę, jednocześnie nie robiąc nic, by ją zmienić; inni natomiast latami tkwią w pozbawionych miłości związkach lub od rzeczywistości uciekają w uzależnienia, które rujnują im nie tylko zdrowie, ale i całe życie. Zapytani, dlaczego bezczynnie tkwią w takim stanie, wzruszają ramionami i udzielają wymijających odpowiedzi.

177322898

 

Tak naprawdę, powód jest jeden: zerwanie z przyzwyczajeniami i nawykami sprawia wiele trudności i kosztuje sporo wysiłku, znacznie wygodniej jest więc zostać w punkcie, w którym tkwimy i narzekać na naszą szarą egzystencję.

„Karma” oznacza działanie. Zgodnie z odwieczną zasadą życia duchowego, mówiącą „jak posiejesz, tak zbierzesz”, każdy dokonany wybór i podjęta decyzja na pewno do nas wróci. Jeśli chcemy wprowadzić pozytywne zmiany do naszego życia – zmienić mało satysfakcjonującą pracę na lepszą, poprawić relacje z partnerem, spełnić od lat odwlekane na bliżej nieokreśloną przyszłość marzenia, musimy zacząć działać. Gdy w grę wchodzi nasza przyszłość, zdecydowanie warto się postarać.

Djuna Wojton – doświadczona uzdrowicielka duchowa – pokazuje, jak dzięki stosowaniu się do prostych, uniwersalnych praw karmy i zasad etycznych zawartych w Jogasutrze, starożytnym indyjskim traktacie filozoficznym, przełamać blokujące skłonności i wszelkie lęki, a rezygnację i nudę zamienić w pasję i otworzyć się na zmiany. Przedstawione przez nią porady, ćwiczenia, kwestionariusze i medytacje umożliwiają wniknięcie w głąb własnego umysłu, odkrycie ograniczających systemów myślowych i zastąpienie odczuwanego niepokoju opanowaniem, co pozwoli wprowadzić do życia pozytywne zmiany.

Autorka radzi, jak:

Przy użyciu trzystopniowej metody wyzwolić się ze schematów karmicznych i uleczyć rany z przeszłości.

Zaplanować cele na obiecującą przyszłość.

Prosić o pomoc i otrzymywać wsparcie od rodziny, przyjaciół i specjalistów.

Rozwinąć intuicję i nawiązać świadomy kontakt z własną duszą.

Uwolnić się od niechcianych i szkodliwych skłonności.

Dokonywać wyborów, które będą miały pozytywny wpływ na życie twoje i bliskich.

 

Jesteś gotowy na zmiany? Odkryj to, czego pragniesz i znajdź w sobie siłę, aby wcielić to w życie. Nawiąż świadomy kontakt z własną duszą i dokonuj wyborów, które będą miały pozytywny wpływ na życie twoje i bliskich.

Jak tego dokonać dowiesz się z książki „Wybory karmiczne” dostępnej do kupienia TUTAJ

Print

Dodaj komentarz