Magiczne pierścienie – pierścień Atlantów

pierścień atlantów

Coraz więcej osób zaczyna zastanawiać się nad zastosowaniem magii w praktyce. Coraz więcej osób odchodzi także od kościoła, jednak gdzieś muszą przerzucić swoje wierzenia i bardzo często pada na magię. Magia skupia się przede wszystkim na magicznych rzeczach, które mają tworzyć wokół właściciela dobrą atmosferę. Przykładem takiej rzeczy może być pierścień atlantów. Jest to jak sama nazwa wskazuje pierścień, który powinno nosić się na palcu, a nie jak niektórym się wydaje na łańcuszku na szyi. Jeśli chodzi o właściwości pierścienia atlantów to zostaną one przedstawione w dalszej części tekstu.

Historia

Został on odnaleziony w 1860 roku przez egiptologa markiza d’Agrain w Egipcie. Nie poznał on dokładnie właściwości tego pierścienia jednak od razu wiedział, że nie jest to zwykły kawałek metalu czy innego stopu.

pierścień atlantów

Właściwości pierścienia atlantów

Pierścień atlantów zapewnia przede wszystkim niesamowitą nietykalność osobie, która go nosi. Nietykalność ta polega przede wszystkim na braku możliwości zaatakowania właściciela przez różne siły zewnętrzne. Bardzo długo zastanawiano się dlaczego tak się dzieje, że ten pierścień potrafi obronić przed siłą zewnętrzną. Przeprowadzano szereg badań żeby to sprawdzić i wyniki pokazały, że są to odpowiedzialne fale, które znajdują się na pierścieniu. Są one ułożone w taki sposób, że żadna siła zewnętrzna nie jest w stanie przedrzeć się przez niewidzialną obronę. Pierścień może być wykorzystywany w przeróżnych miejscach jak na przykład:
– dom,
– praca,
– podróż.
Pozwala także zachować odpowiednią równowagę w życiu i zauważono też, że osoby noszące pierścień nie mają poważnych problemów ze zdrowiem.

Podsumowując, bardzo dużo osób zaczyna wierzyć w magię i warto o niej poczytać zanim się wejdzie w posiadanie jakiegoś przedmiotu jak na przykład pierścień. Został on odnaleziony w 1860 roku w Egipcie i od tamtego czasu ludzie zastanawiali się nad jego niesamowitymi właściwościami, które bronią właściciela przed niebezpiecznymi siłami zewnątrz.

Jedna odpowiedź

  1. Ireneusz 5 lat temu

Dodaj komentarz