Naucz się słuchać

Czy zdarzyło ci się:HiRes
– Być złym, chciwym, niecierpliwym;
– Zazdrościć, lenić się;
– Być sarkastycznym, samolubnym, nieśmiałym, gwałtownym.

A może znasz kogoś, kto:
– Mówi tylko o sobie;
– Przerywa innym;
– Skarży się na wszystko lub dąsa.

Oczywiście, że TAK – zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku. A czy wiesz, z czego takie zachowanie może wynikać? W większości przypadków za negatywne emocje odpowiedzialne są niska samoocena i niepewność siebie. Osoby ze zdrową samooceną mają zdrowe ego, czują się ze sobą dobrze – są ciepłe, przyjacielskie, charyzmatyczne, pomocne, pozytywne i mają poczucie kontroli.
W tym momencie zapewne uświadomiłeś sobie, że miewasz zaniżoną samoocenę. Większość ludzi to typ mieszany: wysokiej i niskiej samooceny. Mimo to jednak jest nad czym pracować. Praca nad sobą, nad zmianą swojego wizerunku jest trudna i nie da się tego osiągnąć w jeden dzień.

Na szczęście, przy pomocy duchowych przewodników można to zrobić szybciej, niż myślisz.

Oto ich rada:
NAUCZ SIĘ SŁUCHAĆ

Innych ludzisisters whispering on the meadow and surprised expression z zainteresowaniem i bez przerywania. To wyraz szacunku do innego człowieka i do siebie samego. Każdy z nas sam wybiera sobie znajomych i przyjaciół, jeśli więc nie interesuje cię czyjaś historia, to jak to świadczy o tobie?
Tego, co dzieje się dookoła. Odbieraj informacje, jakie przekazuje ci świat, choćby za pomocą mediów. Skupiaj się na tych pozytywnych, dzięki czemu stopniowo zaczniesz nabierać pozytywnych cech ludzi, o których się dowiadujesz, np. o kimś, kto poświęcił własne życie, by ratować kogoś innego. Gdy następnym razem będziesz miał kłopot z podjęciem decyzji, odpowiedz sobie na pytanie: Co zrobiłby tamten człowiek, gdyby znalazł się na twoim miejscu? Nawet nie zauważysz, jak szybko staniesz się osobą, którą chcesz podziwiać.
Siebie samego. Obserwuj swoje reakcje podczas spotkań z innymi ludźmi. Nie smuć się, jeśli po krótkiej analizie stwierdzisz, że mogłeś postąpić inaczej. Postanów, że gdy następnym razem znajdziesz się w podobnej sytuacji, postąpisz inaczej.
I NAJWAŻNIEJSZE – słuchaj duchowych przewodników. Oni zawsze dobrze ci życzą, nie udzielają złych rad. Oni cię lubią 🙂 Chcą ci pomagać i cię wspierać.

Jeśli chcesz nawiązać kontakt ze swoim duchowym przewodnikiem, zajrzyj do doskonałej pozycji ANIOŁY I DUCHOWI PRZEWODNICY. W niej znajdziesz w niej wiele przydatnych metod i technik. A na zakończenie, by wzmocnić twoją pewność siebie – pozytywny przekaz od aniołów:

Cudowny jest fakt posiadania przez nas mocy wprowadzania zmian oraz stawania się takimi ludźmi, jakimi mamy się stać. Działaj krok po kroku. I przygotuj się na kwantowy skok naprzód.

Dodaj komentarz