Nowa książka Davida Icke’a – największego skandalisty XXI wieku!

Uważasz się za wolnego człowieka? A co możesz zrobić bez papierowej monety?

Odkryj jeszcze głębsze wymiary największej teorii spiskowej dziejów! Światem rządzą Reptilianie!

 

To kolejna po Największym sekrecie, rewolucyjna teoria spiskowa dziejów z jeszcze większą dawką prowokujących i szokujących informacji! Bogato ilustrowana, okraszona ilustracjami samego Neila Hague’a stanowi esencję idei przedstawianych przez Icke’a. Poprzedzona autobiograficznym wstępem, jest wręcz idealną pozycją dla wiernych fanów jego książek, jak i nowych czytelników.

W pierwszym tomie pt. Tropienie lwa Icke – językiem nieskrępowanym sztucznym napuszeniem i polityczną poprawnością – przedstawia:

 

– Alternatywę oficjalnej wersji historii, którą poznaliśmy z podręczników.

– Manipulacje finansowe, polityczne i medialne elit rządzących, oszustwa klimatyczne, kulisy światowego terroryzmu.

– Rozmiary machiny złowrogiej konspiracji i ich metody i narzędzia wykorzystywane do zniewolenia mas, jak kreacja pustego pieniądza w systemie bankowym.

 

Źródła tej nieludzkiej konspiracji Icke upatruje w złowrogiej rasie, w gadoidalnych obcych przyjmujących ludzki wygląd – w Reptilianach, którzy zostawili i nadal zostawiają mnóstwo śladów swej bytności na Ziemie od setek tysięcy lat. Dziś ich działania możemy upatrywać np. w zamachach terrorystycznych czy organizacjach satanistycznych i pedofilskich.

W drugim tomie zaś pt. Przebudzenie lwa (dostępna w styczniu 2015 r.) Icke namawia do wzięcia odpowiedzialności za swój los i przeciwstawienia się niewoli – zarówno duchowej i fizycznej. Przedstawia metody wyzwolenia się i odzyskania pełnego potencjału twórczych możliwości.

 

Czas powstać z kolan, obudzić w sobie lwa i wziąć za siebie odpowiedzialność.

Poznaj te informacje i nie dawaj sobą dłużej manipulować! Nie bądź cichym barankiem prowadzonym na rzeź i nie chowaj głowy w piasek!

Powstań z kolan, LWIE!

 

David Icke – największy skandalista XXI wieku i niestrudzony propagator idei antyglobalnych – odkrywa jeszcze głębsze wymiary Agendy – planu scentralizowania kontroli nad całą planetą Reptilian – gadziej rasy z niższego czwartego wymiaru. Tym razem, oprócz technik manipulacji pod nazwą „problem-reakcja-rozwiązanie”, odsłania „totalitarny tip-top” i aparat psychologicznego faszyzmu oraz szczegółowo nakreśla plany gier Reptilian służące zniewoleniu mas. Ta książka to jeszcze więcej nazwisk przedstawicieli gadziej rasy (one mnożą się w zastraszającym tempie!), rozkład ich strategicznych kwater, cenne informacje o klasycznych strukturach manipulacji, szokujący obraz metod obchodzenia się z ofiarami, wstrząsające opisy rytuałów i orgii, niezbędnych do wytworzenia orgazmicznej energii, którą żywią się Reptilianie!

 

Książka jest dostępna w sprzedaży TUTAJ.

 

Ludzka-raso-Powstań-z-kolan-1-czesc-300x448

 

 

Dodaj komentarz