Oczyszczanie energetyczne i praca z energią

oczyszczanie energetyczne i praca z energią

Złe samopoczucie, brak chęci do działania i ciągłe załamania – to mogą być objawy niekorzystnej energii, która zgromadziła się wokół Ciebie. Choć wiele osób bagatelizuje regularne oczyszczanie energetyczne to wykonywanie tego rytuału jest bardzo ważne z punktu widzenia kondycji własnej psychiki. To właśnie zła energia najczęściej jest przyczyną niepowodzeń w życiu oraz złego samopoczucia. Czy istnieją łatwe sposoby, by poradzić sobie ze złą aurą samodzielnie i powrócić do dobrej kondycji?

Oczyszczanie energetyczne – sposób na niekorzystną aurę

Naturalna energia człowieka może być zachwiana przez wiele czynników. Jednym z nich jest nasze bezpośrednie otoczenie. Środowisko, w którym przebywa człowiek niewątpliwie jest miejscem, skąd napływają negatywne impulsy i wkradają się w aurę. Zarówno dom, jak i praca mogą szkodliwie wpływać na naszą kondycję duchową. Właśnie dlatego regularne korzystanie z oczyszczania energetycznego jest tak istotne.

Sam proces polega na pozbyciu się z otoczenia negatywnych impulsów, które źle wpływają na funkcjonowanie w codzienności. Może być przeprowadzany w różny sposób, nie tylko poprzez okadzanie, lecz także dzięki pozbywaniu się z otoczenia przedmiotów o negatywnym charakterze. Mogą to być na przykład pamiątkowe zdjęcia i przedmioty po osobach zmarłych, które w silny sposób zaznaczają swoją obecność w pomieszczeniach.

Pracuj nad swoją energią

oczyszczanie energetyczne

Praca nad energią może być przeprowadzana zarówno samodzielnie, jak i z pomocą osób specjalizujących się w oczyszczaniu energetycznym. Dla osób, które dopiero chcą zapoznać się z tematyką naprawiania aury poleca się poradnik autorstwa Barbary Moore Oczyszczanie energetyczne. Jest to książka z poradami dla osób, które poszukują sposobu na stworzenie korzystnej aury, oczyszczenie jej ze szkodliwych fluidów oraz wytworzenie synergii między swoją energią a siłą otoczenia.

Na oczyszczenie własnej energii istnieje wiele sposobów, a wśród nich najpopularniejszym jest okadzanie pomieszczeń i przedmiotów za pomocą aromatycznych kadzideł. W intencji wypędzenia złych duchów oraz mocy podpala się kadzidło, odymia poszczególne przedmioty, a następnie dokładnie wietrzy pomieszczenie. Podobnie jest w przypadku osób, które pomagają pracować nad własną energią. Świadczą oni swoje usługi zdalnie lub stacjonarnie, uczą oczyszczania energetycznego i sami wykonują rytuały pomagające pozbyć się szkodliwej aury z otoczenia.

Moc białej szałwii

Wśród najskuteczniejszych kadzideł, wykorzystywanych do oczyszczania energetycznego znajduje się biała szałwia. Roślina ta pochodzi z kontynentu amerykańskiego, a samo wykorzystywanie jej do odpędzania złych duchów jest znane od dawna. Biała szałwia ma silne właściwości antyseptyczne, do tego poprawia oddychanie i krążenie. Nie bez powodu jest wykorzystywana w medycynie. Rytuały oczyszczania energii za pomocą białej szałwii polegają na zapaleniu jej w pomieszczeniu i dokładnym okrążeniu i okadzaniu całego wnętrza  – koniecznie w stronę przeciwną do ruchu wskazówek zegara! Bardzo ważne jest, by podczas rytuału pamiętać o intencji, w której wykonuje się kadzenie. Następnie należy bardzo dokładnie wywietrzyć pomieszczenie, by zła energia uszła z niego.

Dbanie o kondycję energii jest bardzo ważne, ponieważ to ona stanowi o samopoczuciu i jest impulsem do działania. Nie warto więc tego zadania bagatelizować.

 

Zobacz także: Zioła do oczyszczania energetycznego

2 komentarze

  1. Basia 2 lata temu

Dodaj komentarz