Theta healing. Na czym polega ta metoda?

co to jest theta healing

Metoda theta healing pozwala na uzdrawianie na wszystkich poziomach życia: fizycznym, emocjonalnym, duchowym i umysłowym. Emocje, myśli i uczucia mają bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie, relacje w związkach. Negatywne myśli przyciągają negatywne wydarzenia. Dzięki metodzie theta healing możemy dotrzeć do naszej podświadomości i pozbyć się blokujących nasz rozwój lęków, obaw i złych myśli.

Potęga umysłu

Twórcą metody theta healing jest Vianna Stibal. Mieszkająca w USA artystka i pisarka opracowała tę metodę uzdrawiania w 1995 r. Zmagając się z chorobą nowotworową zaczęła zgłębiać naturalne terapie. Odkryła, że potrafi wprowadzić się w stan theta i łączyć się z kreatywną energią wszechświata, która ma moc uzdrawiania. Dzięki zastosowaniu metody theta healing Vianna wyzdrowiała i zaczęła pomagać innym. Jej metoda stosowana jest w 25 krajach.

Ludzki mózg emituje fale o różnej częstotliwości. Rozróżnia się 5 rodzajów fal: alfa, beta, gamma, delta i theta. Stan theta jest stanem głębokiej relaksacji nazywanym przez fizyków kwantowych stanem geniuszu. Wprowadzenie się w taki stan pozwala rozwinąć się zdolnościom pozazmysłowym np. jasnowidzenie, pobudzić wyobraźnię czy rozwinąć intuicję.

Współczesne osiągnięcia fizyki kwantowej dostarczają dowodów na potęgę ludzkiego umysłu. Na poziomie kwantowym każda zmiana zachodzi natychmiastowo, również uzdrawianie. Dzięki theta healing mamy możliwość dotrzeć do naszej podświadomości i „przeprogramować” ją tak, aby pozbyć się negatywnych emocji i osiągnąć stan optymalnego zdrowia.


Na czym polega leczenie metodą dr Volla?


Jak działa metoda theta healing

Theta healing jest metodą natychmiastowego uzdrawiania na wszystkich poziomach życia: fizycznego, duchowego, umysłowego i emocjonalnego. Terapeuta theta healing wprowadza w stan theta zarówno osobę poddającą się terapii, jak i siebie. Dzięki temu terapeuta jako obserwator nadzoruje proces kwantowy i wpływa na jego przebieg. Dzięki specjalnie organizowanym kursom i warsztatom poświęconym tej metodzie sami możemy zostać terapeutami (zdobywając certyfikat) lub praktykować theta healing w celu doskonalenia samych siebie.

Metoda theta healing niesie ze sobą szereg korzyści również w życiu codziennym. Pomaga nauczyć się żyć bez lęku, złości, niepokoju czy nienawiści. Zastosowanie metody oczyszcza z klątw, uroków i złej energii. Wpływa na naszą sytuację materialną polepszając finanse lub pomagając znaleźć pracę. Dzięki wprowadzeniu w stan theta podnosimy możliwości naszego mózgu, który lepiej przyswaja wiedzę (nauka języków obcych), dzięki innemu spojrzeniu na dręczący nas problem znajdujemy rozwiązanie. Metoda theta healing redukuje stany przewlekłego zmęczenia, stresu czy depresji. Dzięki uwalnianiu endorfin poprawia nam się nastrój, przyciągamy do siebie „bratnie dusze”, znajdujemy miłość.

Zastosowanie metody uzdrawiania theta healing przenosi się na różne aspekty naszego życia. Poprawia się nasze zdrowie fizyczne i emocjonalne. Następuje rozwój duchowy, ale również i osobisty (kreatywne działanie, intuicja, spontaniczne działanie). W związkach uczuciowych zauważamy poprawę, lepiej się rozumiemy i dogadujemy z partnerem. W sferze materialnej obserwujemy także postęp – nasza kariera nabiera tempa, a finanse się poprawiają.

Warto jeszcze raz podkreślić, że zmiany na poziomie kwantowym zachodzą natychmiastowo. Dlatego też w realnym życiu nie będziemy zbyt długo czekać na pozytywne efekty stosowania metody theta healing.

Sprawdź literaturę o Theta Healingu >>

Dodaj komentarz