Zmień myślenie, zmień jedzenie, a zmieni się całe Twoje życie

Jeżeli nie znosisz poradników, które radzą, jak schudnąć, pokochać siebie i osiągnąć wyższy stan świadomości, musisz poznać Deepaka Choprę i jego najnowszą książkę. Ten niesamowity przywódca duchowy, lekarz i filozof ma ponad 1,5 miliona fanów na Facebooku, a jego poradniki i nowatorskie, proste metody podbiły serca czytelników na całym świecie. Dlaczego tak wielu ludzi pokochało Metodę Chopry?

Odpowiedź jest banalna – bo jest naprawdę łatwa, lekka i przyjemna. Nie musisz przechodzić na restrykcyjne i męczące diety, żeby schudnąć, nie musisz wygłaszać skomplikowanych afirmacji czy wzywać niezwykłe energie, bóstwa lub moce nadprzyrodzone. Jedyne, czego potrzebujesz, to twój własny umysł, który – jak twierdzi Chopra – może wszystko. Wszystko zaczyna się i kończy w twojej głowie – wystarczy więc, że zmienisz swój sposób myślenia, a zmieni się całe twoje życie. Chopra podpowie ci, co zmienić, ale też, jak w ogóle otworzyć się na zmianę i trwale utrzymać jej pozytywny efekt.

Zaczniesz od prostego treningu uważności, odkryjesz źródła swojego niezaspokojonego apetytu lub złych nawyków żywieniowych, a później poznasz kolejne sposoby na wprowadzenie nowej jakości do swojego życia. Poznasz 12 zasad uważnego jedzenia, metodę zmieniania starych myśli i nawyków na nowe, ćwiczenie „Jak być uważnym” (pomoże ci zbalansować emocje i spojrzeć na trudne sytuacje obiektywnie), a także dowiesz się, jak spać spokojnie i głęboko, eliminować stres ze swojego życia i pobudzać umysł pozytywnymi motywami każdego dnia. Wypróbuj też przepisy na lekkie potrawy podawane w Centrum Chopry – znanym na całym świecie centrum zdrowia i odnowy biologicznej (jest tam nawet przepis na super zdrowy – i smaczny – tort czekoladowy!).

Otwórz oczy, zacznij dostrzegać więcej i zrozum, jak ekscytująco i lekko możesz żyć.

CM_mobilne_chopra_525x200

Dodaj komentarz