Czym jest uzdrawianie kwantowe?

Czym jest uzdrawianie kwantowe?

Choć fizyka kwantowa jest coraz bardziej popularna, pewne pojęcia wciąż budzą wątpliwości. Wydają się trudne do zrozumienia lub dosyć egzotyczne. Tak wcale być nie musi. Choć uzdrawianie kwantowe to proces złożony, da się wyjaśnić czym ono jest i na czym polega.

Uzdrawianie kwantowe. Co to takiego?

Fizyka kwantowa zakłada, że wszystko jest energią. Kwanty to nic innego, jak najmniejsze składniki tej energii. Uzdrawianie kwantowe to interakcja wewnętrznego „ja” z podstawowym poziomem rzeczywistości. Uzdrawianie tą metodą jest naturalne, harmonijne. Dzieje się tak dlatego, że powstaje na bazie celowego połączenia świadomości z wymiarem kwantowym.

Wymiar kwantowy możemy określić inaczej jako: matrycę, wszechświat, tao, energię punktu zerowego, ducha świata, czy Boga. Możliwość uzdrawiania nie jest zarezerwowana dla wybranego człowieka. To naturalna cecha wszystkich ludzi, a jej podstawą jest miłość i esencja siły życiowej.

Co się dzieje w trakcie uzdrawiania kwantowego?

Podczas terapii uzdrawiającej, uzdrowiciel utrzymuje silne pole energetyczne. Podtrzymuje swój poziom wibracji, dopasowując je poprzez synchronizację do poziomu odbiorcy. Czas trwania procesu uzdrawiania uzależniony jest od stopnia zaawansowania choroby. Pomimo tego, w wielu przypadkach problem ustępuje natychmiastowo.

Uzdrawianie kwantowe, czy tego można się nauczyć?

Moc uzdrowienia drzemie w każdym z nas. Można się jej z powodzeniem nauczyć. Wykorzystywanie kwantowego dotyku w uzdrawianiu polega na łączeniu technik oddechowych z technikami świadomości ciała. Uzdrowiciel utrzymując swój poziom wibracji na odpowiednim poziomie, kładzie dłonie na miejsca wymagające leczenia. W tym czasie energia z ciała chorego podnosi się po to, by dopasować się do poziomu energii dłoni uzdrowiciela. Tak dochodzi do ulgi w cierpieniu lub ustąpienia objawów.

Uzdrawianie kwantowe, podstawowe zasady kwantowego dotyku

Podstawowe założenie dotyku kwantowego głosi: miłość jest uniwersalną wibracją. To właśnie ona komunikuje się ze wszystkimi gatunkami. Funkcjonuje również na wszystkich poziomach i wyraża naszą prawdziwą naturę. To nie tylko podstawa uzdrawiania, ale również esencja życiowej siły.

Uzdrawianie jest umiejętnością, której można się nauczyć. Ponadto nabiera mocy wtedy, kiedy się ją ćwiczy. Z biegiem czasu osoby, które praktykują dotyk kwantowy, potrafią lepiej przewodzić energię, i tym samym wzmacniają swoją zdolność do uzdrawiania.

Warto pamiętać, że energia jest wtórna wobec myśli. Uzdrowiciele wykorzystują intencję i różne medytacje do tego, by tworzyć pole wysokoenergetyczne, które w następstwie stosują do otoczenia nim chorego obszaru.

Zarówno rezonans, jak i zjawisko porywania powodują, że obszar wymagający leczenia zmienia swoje wibracje i dopasowuje się do wibracji uzdrowiciela. Ten z kolei podnosi i utrzymuje nowy poziom rezonansu. Trudno się kłócić z tym, że uzdrawianie jest umiejętnością przydatną. Warto z niej korzystać regularnie, szczególnie w czasach, w których nasza odporność ma ogromne znaczenie.


Ustawienie Hellingera i jego rola w uzdrawianiu

Uzdrawianie za pomocą drzew


Jedna odpowiedź

  1. Alek 1 rok temu

Dodaj komentarz