Kadzidełka o magicznych właściwościach

Kadzidełka o magicznych właściwościach

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jaką moc mają kadzidła, które palimy w naszych domach. Wybierając kadzidło, większość osób kieruje się głównie swoimi preferencjami w zakresie zapachów. Jednak trzeba pamiętać, że istnieją kadzidełka o magicznych właściwościach, a każde kadzidło wykazuje konkretne działanie, więc błędne jest myślenie, że ich główną funkcją jest aromatyzacja pomieszczenia. Palenie kadzideł pozwala nam bowiem połączyć się z naszą duchową naturą i przybliża nam to, co jest boskie.

Sprawdź kadzidełka » na CzaryMary.pl 

Niezwykła moc kadzideł

Kadzidła znane są od starożytności. Od niepamiętnych czasów palono je w różnych częściach świata, by kontaktować się z bogami i wyprosić u nich łaski, a także podczas rytuałów magicznych i medytacji. Kto zdaje sobie sprawę z niezwykłych właściwości kadzideł, ten wie, że niektóre z nich mają silnie oczyszczające działanie.Warto palić je po to, by usunąć wszelkie negatywne energie z domu i podczas wróżenia lub zabiegów Reiki. Kadzidła mogą przyciągnąć miłość lub bogactwo, a także sprzyjają w leczeniu różnych dolegliwości.

Ochrona i odpędzanie złych energii

Kadzidła, które oczyszczają domową aurę i pozwalają pozbyć się złych wibracji, są od wieków stosowane przed Indian i Syberyjczyków, ale także na przykład na Bliskim i Dalekim Wschodzie ich spalanie jest rytuałem znanym i kultywowanym przez wiele osób. Okadzanie każdego domowego kąta i siebie może być połączone z wypowiadaniem formułki lub modlitwy i ze specjalnymi ruchami, a nawet tańcem. Aby skutecznie poprawić atmosferę w domu i pozbyć się wszelkich nieproszonych energii, warto zaopatrzyć się w kadzidełko Stamford Masala o zapachu białej szałwii. Równie znane ze swoich oczyszczających właściwości jest kadzidło ze świętego drzewa Indian Palo Santo. Warto wypróbować kadzidełka Tulasi Nag Champa & Palo Santo, które oczyszcza atmosferę w pomieszczeniu oraz poprawia energię w ciele. Trzeba też wiedzieć, że bardzo popularne wśród osób stosujących kadzidła drzewo sandałowe również ma działanie neutralizujące negatywne wibracje. Jeśli w domu panuje niesprzyjająca atmosfera, dobrym pomysłem będzie palenie kadzidła Tulasi Nag Champa & Drzewo Sandałowe.

Wchodzenie w wyższe stany świadomości

Do medytacji i połączenia ze swoim wyższym, duchowym ”ja” świetnie nadają się wspomniane wyżej kadzidła o zapachu białej szałwii i Palo Santo. W astralnych podróżach doskonałym wsparciem jest kadzidło Stamford Mystical Hex, bardzo dobrze sprawdzić się może również tradycyjne hinduskie i buddyjskie kadzidełko Chaitya by Dorjee Lama, używane podczas religijnych obrzędów i medytacji. Aby wzmocnić swoją duchowość i oderwać się od przyziemnych spraw, warto wypróbować kadzidła Stamford Masala – Boskość oraz kadzidełka szlachetne Świątynna Mantra. Na koniec należy zaznaczyć, że kadzidełka o magicznych właściwościach najlepiej palić wtedy, gdy Księżyc jest w znaku powietrza. Księżyc w Bliźniętach, Wadze lub w Wodniku sprawia bowiem, że zapach kadzidełek dłużej unosi się w powietrzu. Magiczne kadzidełka zaskakują swoim działaniem nawet sceptyków!

 

Zobacz także:

Jak nawiązać kontakt z duchowym opiekunem? Metody

Dodaj komentarz