Dusza i jej dary

dusza

Znane jest powiedzenie, że pewnego dnia karma wróci, czyli człowiekowi zaczną się przytrafiać nieszczęścia. Przyczyny trudnych doświadczeń w życiu są bardziej proste, niż wielu ludzi przypuszcza. Jak się okazuje, wiele wspólnego ma z tym dusza, która poprzez planowanie przedurodzeniowe kreuje przyszłe wydarzenia – zarówno te dobre, jak i złe.

Robert Schwartz wyjaśnia, jak dusza planuje swoje życie

Robert Schwartz to zawodowy hipnoterapeuta, który pracuje z pacjentami m.in. poprzez wprowadzanie ich w stan głębokiego transu. W jego trakcie możliwe staje się przywołanie wspomnień duszy aktualnie zamieszkującej ciało człowieka, znanych jako „wspomnienia z poprzednich wcieleń”. Autor spisał te wspomnienia i umieścił je w swoich bestsellerowych książkach związanych z duchową sferą człowieka i czymś, co powszechnie nazywa się „życiem po życiu” (albo „życiem przed życiem”) – w „Darze duszy” i „Odważnych duszach”. 

W swoich książkach Schwartz dowodzi, że zanim dusza dostanie materialne ciało i zacznie żyć na Ziemi, dokonuje czynności znanej jako planowanie przedurodzeniowe. Wymyśla wówczas plan na swoje ziemskie bytowanie, który obejmuje wszystkie ważne aspekty: to, w jakim państwie będzie dany człowiek funkcjonował, na jak długi czas starczy mu zdrowia, czy i z kim się zwiąże, jakich będzie miał przyjaciół i wrogów, jakie będzie miał ambicje, czy i jakich doświadczy chorób itp.

Dar duszy i Odważne dusze – prawdziwy wpływ człowieka na życie

Każdy człowiek wierzy w to, że sam jest kreatorem swojego życia, a szczególnie tych jego aspektów, które wiążą się z cierpieniem. Choroba nowotworowa żony, paraliż syna w wyniku poniesienia kontuzji sportowej, przedwczesna śmierć rodziców – z początku nie jest łatwo zrozumieć, że to dusza człowieka postanowiła, że właśnie tak traumatyczne sytuacje wydarzą się w trakcie jej ziemskiego życia. O wielu podobnych przypadkach pisze Robert Schwartz w książce pt. Odważne dusze, gdzie wyjaśnia, że przyczyn trudnych, wydawać by się mogło – niesprawiedliwych doświadczeń w życiu należy upatrywać w pewnych zamierzeniach duchowych.

Książkę w korzystnej cenie nabędziesz w sklepie ezoterycznym CzaryMary.pl:

odważne dusze

Odważne dusze – Robert Schwartz

 

Dusza wie najlepiej, jakich przeżyć doświadczyła w poprzednim wcieleniu i ile energii życiowej ktoś jej poświęcił, a którą obecnym życiu musi oddać – czyli się poświęcić, przemęczyć, ponieść cierpienie. Karma, a właściwie jej stan, musi być zrównoważony. Należy jednak zaznaczyć, że ważniejsze od zrównoważenia karmy jest dla duszy jej uwolnienie. Może ona nastąpić tylko wówczas, jeśli człowiek zdoła uleczyć powody, przez które występuje stan braku równowagi karmicznej. Jeśli się tych powodów nie odnajdzie i ich nie wykuruje, próby równoważenia karmy mogą trwać przez wiele kolejnych wcieleń.

 

W taki oto sposób dusze określą losy następnych ziemskich bytów, do jakich się reinkarnują. Mogą one zaplanować trwanie w nałogu alkoholowym (czego świadectwo można znaleźć na kartach książki Roberta Schwartza pt. Dar duszy), gdzie ból i cierpienie doświadczane podczas uzależnienia doprowadził duszę człowieka do uzdrowienia z negatywnych energii zebranych w trakcie poprzedniego wcielenia.

Także i ten tytuł znajdziesz na CzaryMary.pl:

dar duszy

Dar duszy – Robert Schwartz

Dusza wie najlepiej

Należy pojąć, jak ważne jest dążenie do oświecenia, rozumianego jako duszę, która odkryła swoje boskie pochodzenie. Wystarczy przezwyciężyć złudny obraz rzeczywistości, jaki człowiek otrzymuje w zestawie ze swoją karmą. Stan uwolnienia od negatywnej karmy, czyli stan duchowego błogostanu, można wypracować. Osobom, które tego pragną, polecane są ćwiczenia duchowe, które polegają na przyswajaniu sobie tej oczywistej, ale nieco zapomnianej prawdy, że wszelkie zmagania są jedynie ułudą, a to co prawdziwe, to duchowa wolność – którą dusza posiada zawsze.


Zobacz także: Książka Wędrówka dusz – o wspomnieniach z poprzednich wcieleń


Dodaj komentarz