Jak skutecznie bronić się przed wampirami energetycznymi?

Jak skutecznie bronić się przed wampirami energetycznymi?

Jak skutecznie bronić się przed wampirami energetycznymi? Wiele osób nie wie, że mają w swoim otoczeniu taką osobę jak wampir energetyczny. Kto to właściwie jest i jak się przed nim chronić? Jak zacząć zauważać, że dana osoba ma do tego predyspozycje? Tego dowiecie się w tym artykule.

Kim jest wampir energetyczny i kto jest najbardziej narażony na jego działanie?

Wampir energetyczny to ktoś, kto pozbawia energii inne osoby dla własnych korzyści. Takie osoby mają predyspozycje do zachowań antyspołecznych, zaburzeń osobowości typu borderline oraz mają cechy charakterystyczne dla narcyzów, psychopatów oraz socjopatów. Po spotkaniu z taką osobą można odczuwać brak sił, wyczerpanie organizmu, przygnębienie, wściekłość, poczucie pustki i poczucie winy. Jednak dolegliwości spowodowane obecnością wampira energetycznego można odczuwać także ciałem. W takiej sytuacji odczuwa się ogólne rozbicie, spięcie mięśni oraz migreny.

Osoby najbardziej narażone na jego działanie są wyjątkowo wrażliwe, pełne miłości i dbające o samopoczucie innych. Niestety osoby empatyczne często przejmują emocje innych osób, a to sprawia, że dla wampirów energetycznych są łatwym celem.

Jakie cechy posiadają wampiry energetyczne?

Są to osoby toksyczne, które zawsze osiągają swój cel, jednocześnie nie dając nic od siebie w zamian. Często przy tym kłamią i kierują się zasadą „po trupach do celu”. Techniki manipulacji mają opanowane do perfekcji. Takie osoby nie mają ani odrobiny współczucia i empatii. Ciągle krytykują inne osoby i chętnie prowokują kłótnie trafiając przy tym w czułe punkty. Mają stałą potrzebę upewniania się, że wszystko robią poprawnie i ciągle potrzebują wsparcia innych osób. Tak naprawdę nie chcą rozwiązać swoich problemów tylko chcą wciągnąć w nie inne osoby. Przez to wywołują poczucie winy u innych, że te nie potrafią im pomóc. Ich samopoczucie jest zależne od okoliczności zewnętrznych, czyli tego, jak wyglądają lub innych dóbr materialnych takich jak np. drogie samochody.

Sprawdź runiczne amulety ochronne »

Jak się bronić przed takimi osobami i jak się zachować po spotkaniu z nimi?

Przed spotkaniem z taką osobą warto poprosić o wsparcie swoich przewodników duchowych. W trakcie spotkania z wampirem należy być asertywnym. Trzeba wyrazić swoje niezadowolenie i mówić, o swoich uczuciach podczas spotkania (np. o tym, że czujesz się niekomfortowo). Rozmowę z taką osobą należy sprowadzać do minimum. Nie wolno dać się mu wciągnąć emocjonalną grę, którą prowadzi krwiopijca podczas czasu spędzanego z potencjalną ofiarą.

Po spotkaniu warto obmyć ciało zimną wodą — to pomoże wypędzić z ciała złą energię, która została przyjęta podczas spotkania z energetycznym wampirem. Podobne działanie ma sól i soda oczyszczona. Podczas brania prysznica należy natrzeć stopy, dłonie, nadgarstki oraz kostki. Można również natrzeć całe ciało jednak należy skupić się na wyżej wymienionych częściach ciała.

Kolejnym sposobem jest medytacja, podczas której należy wyobrazić sobie własne pole energetyczne i poprosić swoich duchowych przewodników o to, aby napełniło się tylko dobrą energią usuwając przy tym tą negatywną.

Dobre efekty przynosi również oczyszczanie siebie i swojego otoczenia. Można to przeprowadzić za pomocą białej szałwii. Należy otoczyć siebie i pomieszczenie jej dymem jednocześnie afirmując np. „Żadne wampiry energetyczne nie mogą mi zagrozić. Mam wystarczająco wysokie pole energetyczne, aby złe osoby mnie pochłonęły. Jestem szczęśliwa, wolna i bezpieczna.”.

Z pomocą przychodzą również kamienie naturalne. Jedyny kamień, jaki może uchronić przed działaniem energetycznych krwiopijców to czarny turmalin. Ma on za zadanie m.in. oczyszczać aurę, odpychać złą energię lub przekształcać ją w dobrą. Idealnie sprawdzi się w zapobieganiu przyjmowania toksycznej energii od właśnie takich osób.


Zobacz także:

Recenzja książki „Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc”

Dodaj komentarz