Recenzja książki „Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc”

Recenzja książki "Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc"

Każdy z nas pewnie słyszał kiedyś o pojęciu „pola magnetycznego”. Może i dotarło ono i do Ciebie? Czym właściwie jest to tajemnicze zjawisko i jak wpływa na nasze życie? Czy jesteśmy w stanie samodzielnie się nim posługiwać i wykorzystywać do własnych, dobrych celów? Czasami niespodziewanie przychodzą do nas napady gniewu lub stany głębokiej melancholii. W swojej książce „Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc” Arin Murphy-Hiscock wskazuje, że przyczyną tych stanów może być aura. To ona często odpowiada za nasze przygnębienie czy brak efektywności w działaniu. Już sam temat sprawia, że warto sięgnąć po „Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc”. Każdy z nas z pewnością chciałby lepiej panować nad własnymi emocjami oraz nastrojami.

„Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc” ma szansę odmienić Twoją codzienność!

Dzięki niezwykłej książce „Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc” Arin Murphy-Hiscock czytelnik ma szansę lepiej poznać samego siebie, co jest niewątpliwą zaletą tej książki. Czytanie jej staje się fascynują wędrówką do świata energii. Dzięki pracy Murphy-Hiscock mamy szansę na poznanie wszelkich zagadnień związanych z naszym własnym polem magnetycznym, a co najważniejsze: na zapanowanie nad jego wpływem na naszą codzienność! To niezwykle cenna wiedza; szczególnie we współczesnym, często nieprzychylnym człowiekowi świecie.

Pisząc bardzo przystępnym językiem, w „Zaklęciach ochronnych. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc” Arin Murphy-Hiscock wskazuje, że wszelkiego rodzaju zaklęcia są potężnym narzędziem. Często nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak wiele w naszym życiu od nich zależy. Dzięki wieloletniej praktyce autorki na polu magii „Zaklęciach ochronnych. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc” jest także nieocenionym przewodnikiem po świecie tych zaklęć. Książka w jasny sposób określa metody ich poprawnego stosowania. W skład merytorycznej części tej pozycji wchodzi ponad sto rytuałów oraz zaklęć różnego rodzaju. Tytuł ten dostarcza bezcennej wiedzy o tym, jak chronić swoich najbliższych przed złą energią. Pozwala także na otaczanie szczególną opieką naszych ukochanych osób dzięki wymienionym zaklęciom.

Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc

Zobacz książkę na CzaryMary.pl »

Cenna praktyka

Książka „Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc” nie dotyczy jedynie teoretycznych rozważań. Przeciwnie! Przede wszystkim zawiera liczne, praktyczne instrukcje dotyczące stosowania zaklęć ochronnych. Jej strony wypełnione są także przedmiotami o dużej wadze. Arin Murphy-Hiscock wprowadza czytelnika do świata afirmacji, zaklęć oraz intencji.

O autorce – Arin Myrphy-Hiscock

Kim jest Arin Myrphy-Hiscock – autorka książki „Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc”? Jest nie tylko pisarską, ale przede wszystkim doświadczoną osobą praktykującą magię. Ma wieloletnie doświadczenie na tym polu, a specjalizuje się w metodzie uzdrawiania za pomocą energii. Jest także specjalistką od zaklęć. Posiada olbrzymią wiedzę zarówno w zakresie ich funkcji, jak i metod. Nie są obce jej także różnorodne rytuały przejścia. Zajmuje się również nauczaniem. Często przeprowadza warsztaty wymienionych praktyk. Co istotne, „Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc” nie są jedyną książką w jej dorobku. Na swoim koncie ma między innymi takie tytuły jak „Księga urody czarownicy” oraz „The Way of the Green Witch”. Tak bogate doświadczenie autorki jest jedynie dodatkowym argumentem przemawiającym za sięgnięciem po tę książkę.\

 

Zobacz także:

Książki Dar duszy i Odważne dusze – o prawdziwym wpływie człowieka na życie

Wędrówka dusz – o wspomnieniach z poprzednich wcieleń

Dodaj komentarz