Jak działa talizman aniołów?

Jak działa talizman aniołów?

Talizman aniołów jest jednym z najpotężniejszych talizmanów świata. Jego działanie bywa zaskakujące dla właściciela. Jak to możliwe? Talizman aniołów przynosi szczęście, ale czyni to w sposób osobliwy. Otrzymujemy to, co nas naprawdę uszczęśliwi, a nie to, co nam wydaje się szczęściem. Jak to jest z działaniem tego talizmanu?

Talizman Aniołów: siła wyższa

Anioły lepiej od nas wiedzą, czego nam potrzeba. Na anielskim talizmanie znajdziemy imiona siedmiu Archaniołów, którzy władają siedmioma planetami. Jakie znaczenie ma każdy z nich? Na co możemy liczyć i o co prosić?

  • Archanioł Zafkiel  Wspiera nas w różnych trudnych doświadczeniach, wyzwaniach, a także niebezpieczeństwach. Przynosi nam od Boga sprawiedliwość. Jego planetą jest Saturn.
  • Archanioł Zadkiel – Jest bardzo obowiązkowy. W nim manifestuje się Boży majestat. Archanioł Zadkiel opiekuje się naszą motywacją do działania oraz do komunikacji. Jego planetą jest Jowisz.
  • Archanioł Rafał – Niesie pomoc przy problemach ze zdrowiem. Kiedy fizycznie podupadniemy na zdrowiu, Archanioł Rafał pomaga nam zregenerować siły. Pomaga również przy problemach emocjonalnych. Jest władcą Słońca.
  • Archanioł Kamael – Jest wsparciem dla naszej energii psychofizycznej. Powstrzymuje wysiłki demonów, które pragną zniszczenia dla tego świata. Jego planetą jest Mars.
  • Archanioł Haniel – Wspomaga naszą duchowość oraz emocjonalność. Z jego pomocą możemy rozwijać własne ja, a także kształtować życiową ścieżkę. Jego planeta to Wenus.
  • Archanioł Michał – Jest opiekunem ludzi i wszystkich rzeczy materialnych. Wzmacnia nas na poziome mentalnym. Jego planetą jest Merkury.
  • Archanioł Gabriel – Podobnie, jak Archanioł Michał, jest opiekunem ludzi i wszystkich rzeczy materialnych. To anioł od naszych codziennych spraw, wspiera nas każdego dnia w naszych troskach i zmartwieniach. Jest władcą księżyca.

Innym elementem wzmacniającym talizman aniołów, jest heksagram. To sześcioramienna gwiazda, która jest bardzo silnym znakiem ochronnym. To najwyższy symbol zrównoważonej boskości.

Sprawdź Talizman Aniołów » na CzaryMary.pl

Talizman Aniołów: działanie

Talizman aniołów oddziałuje na te sfery naszego życia, które wymagają polepszenia. Czasami chodzi o finanse, miłość, albo o zdrowie. Anioły działają po swojemu, nie można więc oczekiwać od nich konkretnych rezultatów, lub próbować nimi kierować. Posługując się talizmanem aniołów można odprawiać liczne rytuały, np. rytuał na szczęście. Jednak już samo noszenie talizmanu przynosi szczęście.

Symbol ten jest przede wszystkim symbolem ochronnym. Dlatego powinien nam towarzyszyć nie tylko podczas magicznych rytuałów, ale również w życiu codziennym. To pieczęć bezpieczeństwa. Moc talizmanu powoduje w nas wyższą wrażliwość. To znaczy, że daje nam dostęp do wszelkiego rodzaju wskazówek, drogowskazów, czy podpowiedzi, które mają za zadanie ukierunkować naszą drogę. Tak, byśmy stali się arcydziełem naszej własnej duszy. Talizman aniołów pozwala wydobyć z człowieka to, co najlepsze. A przy tym chroni i doprowadza nas do źródła prawdziwego szczęścia.

 

Zobacz także:

Archanioły – ilu ich tak naprawdę jest i kogo nazywa się Gwiazdorami? Metody

Anielskie rozmowy – wprowadzenie do komunikacji z aniołami

Dodaj komentarz