Metoda Dwupunktu – czym jest i jak działa?

metoda dwupunktu - co to jest

Metoda dwupunktu to szybka i jednocześnie bardzo skuteczna metoda uzdrawiania. Jak działa? Opiera się ona w głównej mierze na prawach fizyki kwantowej. Jej korzenie sięgają jednak wspólnych doświadczeń różnych systemów zarówno filozoficznych, jak i religijnych rozwijających się na przestrzeni wieków. Głównym założeniem metody dwupunktu jest połączenie człowieka ze wszystkim tym, co go otacza. W ten sposób jest on w stanie dokonać korzystnych zmian w różnych sferach swojego życia, takich jak zdrowie, finanse czy relacje w związkach.

Metoda dwupunktowa – skąd się wzięła?

Za jej odkrywców uważa się dwóch amerykańskich chiropraktyków: Richarda Bartletta i Franka Kinslowa. Dokonali oni odkrycia niemal w tym samym czasie, jednak niezależnie od siebie. Obaj używali jej w głównej mierze do uzdrawiania. Kinslow zatytułował nawet swoją książkę, w której opisał metodę: „Sekret natychmiastowego uzdrawiania” („The Secret of Instant Healing”). Z biegiem czasu metoda dwupunktu rozwijała się i stawała się coraz bardziej powszechna. Nic więc dziwnego, że odkryto jej inne zastosowania. Dziś jest ona nie tylko narzędziem do uzdrawiania, ale również do osobistego rozwoju.

Działanie metody dwupunktu

Metoda dwupunktu może mieć współcześnie szerokie zastosowanie i pomóc uzdrowić wiele sfer życia zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Zatem jak działa?Wbrew pozorom, jest to bardzo prosta zależność. Każdy człowiek jest w Matrycy Energetycznej, w której zawarte są wszystkie informacje o nim: przekonania, upodobania itd. Głównym celem metody dwupunktu jest dotarcie do tego energetycznego pola kwantowego. Dzięki temu osoba poddająca się procesowi uzdrawiania ma możliwość szybkiego i prostego przetransformowania niekorzystnych schematów.

W Matrycy Energetycznej zapisane są wszystkie informacje odnoszące się do życia konkretnej osoby. Dzięki metodzie dwupunktu mamy możliwość nawiązania kontaktu z matrycą i poprzez wyrażenie odpowiedniej intencji wejścia w rezonans z najlepszym rozwiązaniem dowolnej sytuacji. Nie musi ona dotyczyć teraźniejszości – może to być również coś, co się już wydarzyło lub dopiero będzie miało miejsce w przyszłości.


Czym jest theta healing?


Na kim można zastosować metodę dwupunktu?

Kiedy wiemy już jak działa opisywana metoda, warto dowiedzieć się na kim możemy ją zastosować. Otóż możemy wykonać ją zarówno na sobie, jak i na innych osobach. Dotyczy to nie tylko dorosłych, ale także dzieci, czy nastolatków. Co więcej, jest to metoda, którą możemy stosować nawet na roślinach, zwierzętach i przedmiotach. Metoda dwupunktu jest odpowiednia dla każdego. Nie istnieją żadne ograniczenia, które zakazywałyby wykonywania jej na kimkolwiek lub w jakiejkolwiek sytuacji. Dlaczego tak jest? W Matrycy Energetycznej nie występuje pojęcie czasu oraz przestrzeni. Oznacza to zatem, że można tę metodę stosować również na odległość.

Metody dwupunktu można się nauczyć. Ważne jest jednak, aby wybierać takich nauczycieli, którzy znajdują się blisko jej źródła i mają doświadczenie w jej stosowaniu. Warto również przeczytać książki wydane przez odkrywców metody i na ich podstawie zacząć ćwiczenia.

Więcej o metodzie dwupunktu można dowiedzieć się z książek:

Brak odpowiedzi

Dodaj komentarz