Najsilniejsze zaklęcia miłosne: rytuał miłosny w pełni i płonące kwiaty Wicca

Najsilniejsze zaklęcia miłosne

Kiedy jednego z kochanków dopadnie przygnębienie spowodowane odejściem ukochanej osoby lub niemożnością zdobycia jej względów, człowiek jest zdolny do podjęcia wielu kroków, dzięki którym może zawalczyć o swoją miłość. Gdy sytuacja wydaje się stracona i stłumienie swoich uczuć nie wchodzi w grę, pomocnym narzędziem okazują się magiczne praktyki. Gwarancją sukcesu są najsilniejsze zaklęcia miłosne. Z dobrodziejstw których czarów najlepiej skorzystać?

Przede wszystkim należy pamiętać że magia jest zalecana tylko w ostateczności. Zaklęcia miłosne, mogą spotkać się z silną reakcją odpychającą. Dlatego też w przypadku spraw sercowych zaleca się łatwe, ale potężne zaklęcie miłosne dla lepszych i szybkich rezultatów.

Podobnie jak w przypadku innych zaklęć, należy pamiętać o rzeczach, które powinny być traktowane jako ostrzeżenie podczas procesu czarowania, tak aby można było uniknąć jakichkolwiek skutków ubocznych i szkód. Należy skoncentrować własne emocje na swojej miłości i upewnić się i przeanalizować swoje uczucia, tak aby przekonać się, że on lub ona jest osobą bezwzględnie Ci przeznaczoną. Nie ma tutaj miejsca na żadne zawahania i niepewność oraz inne osoby, do których pałasz jakimś uczuciem. Oczyszczenie umysłu i duszy jest podstawową zasadą, aby rozpocząć rzucanie zaklęć. W ten sposób prościej o przekonanie, że chcemy spędzić całe życie z tą drugą osobą.

Wybór odpowiedniego rodzaju magii jest równie ważnym aspektem. Najważniejsza jest tutaj oczywiście skuteczność oraz szybkość działania. Rzucanie zaklęć miłosnych musi przynieść natychmiastowe rezultaty, aby druga osoba nie zdążyła zaangażować się z kimś innym.

Oto trzy zaklęcia, dzięki którym rozkochasz w sobie Twój obiekt westchnie:

Zaklęcie na miłość: płonące kwiaty Wicca

Ten rytuał działa jak miłosne zaklęcie otwierające drogę do miłości i najlepiej działa w rękach tych, którzy przeszli przez złe rozstanie lub niepokojący związek i zamknęli się na dawanie lub przyjmowanie miłości. Będzie on pomocny dla każdego, kto potrzebuje rozbudzenia uczucia w drugiej osobie.

Składniki: 1 różowa świeca, kadzidło (np. cynamon, jaśmin lub róża), olejek eteryczny (np. cynamon, goździk, jaśmin, kwiat lipy, mirt, pomarańcza, róża, wanilia lub krwawnik), 3 suszone białe kwiaty.

1. Zapal kadzidło i pozwól, aby jego aromat wypełnił przestrzeń.

2. Nakrop świecę olejkiem eterycznym, przygotowując się do wyzwolenia potężnej miłości.

3. Wypowiedz słowa: „Oczyszczam i poświęcam tę świecę, aby służyła jako znak przymierza między mną a żywiołem ognia”.

4. Zapal świecę i umieść ją na świeczniku lub innym naczyniu.

5. Weź jeden z białych kwiatów i delikatnie usuń płatki jeden po drugim. Z każdym płatkiem wypowiedz następujące zaklęcie: „Jestem mocą, mocą miłości, która płonie jak ogień”.

6. Zrób to z wszystkimi trzema kwiatami i umieść płatki w kociołku. Wykorzystaj ten czas, aby oczyścić swój umysł z wszelkich trosk i myśli.

7. Na kartce papieru wpisz swoje pełne imię i nazwisko kochanej osoby.

8. Zapal kawałek papieru płomieniem świecy i włóż go do kociołka, aby bezpiecznie się spalił.

9. Gdy świeca się spali zakop pozostałości płatków w ziemi.

Zaklęcie na miłość – moc pełni Księżyca

Jeśli potrzebujesz odrobiny magii do pomocy życiu miłosnym, znajdź obszar na zewnątrz lub okno wychodzące na czyste niebo. Jedynym i niezbędnym składnikiem będzie pełnia księżyca. Nawet jeśli niebo będzie pochmurne energia Księżyca jest wystarczająco potężna, aby dotrzeć do ciebie. Spróbuj znaleźć miejsce, gdzie Księżyc będzie najlepiej widoczny.

1. Usiądź na zewnątrz i spójrz na Księżyc. Wyobraź sobie jego energię docierającą do miejsca, w którym się znajdujesz.

2.Pomyśl przez chwilę o osobie, którą kochasz.

3.Podnieś ręce i weź głęboki oddech.

4.Uwolnij powietrze, powoli opierając ręce na kolanach. Jedna ręka musi znajdować się na drugiej.

5. Powiedz to na głos: „Drogi Księżycu, matko i siostro, poprzez twoje kobiece moce wzywam siły używające twojego światła, aby on/ona mógł/mogła zbliżyć się do mnie”.

6. Oddychaj głęboko i myśl o nim/niej. Zrelaksuj się i medytuj pochłaniając energie Księżyca. Poczuj jej moc i wiedz, że pomoże Ci osiągnąć cel. Kiedy poczujesz jej energie, wróć do środka.

7. Powtórz to przez kolejne trzy noce.

 

Zobacz także:

Magia świec

Jak rzucać skuteczne czary na miłość

Jedna odpowiedź

  1. Józefa Nowobilska 11 miesięcy temu

Dodaj komentarz