Wszystko o Wahadełku Izis – właściwości i zastosowania

Wahadełko Izis (nazwane tak na cześć bogini Izydy) jest najbardziej rozpowszechnionym wahadłem egipskim w powszechnym użyciu, jego kształt reprezentuje Krzyż Życia. Oryginalna wersja posiada cztery pierścienie, tworząc bardzo wysoką czułość radiestezyjną.

Właściwości i zastosowania

W latach 30-tych XX wieku francuscy radiesteci odkryli różne wahadła używane na terenach Egiptu już od starożytności, jednym z nich było wahadło Izis. Jego dyski oryginalnie było wykonywane z twardego drewna lub mosiądzu, co dawało mu bardzo wysoką czułość. Wahadło Isis posiada wysoką wrażliwość radiestezyjną i wysyła, jak również odbiera energię. Izis jest aktywowane mentalnie i promieniuje wszystkimi częstotliwościami spektrum wizualnego. Wersja 6-cio ogniwowa wahadła Izis jest potężniejsza, ponieważ wszystkie promienie są dodatkowo wzmacniane przez dodatkowe baterię. Im więcej pierścieni posiada wahadło Izydy, tym większa jest jego moc, ponieważ dodatkowe pierścienie zapewniają większe właściwości energetyczne w dół trzonu wahadła. Aspekt ten jest szczególnie korzystny, gdy używa się go do zabiegów terapeutycznych.

Wahadło to działa jako odbiornik podczas zadawania pytań typu „tak lub nie”, a także jako silny emiter siły, gdy jest używane jako urządzenie lecznicze, na przykład w terapii kolorami. Ponieważ biel jest jego naturalnym promieniowaniem, może on emitować dowolny kolor na polecenie mentalne i może być stosowany praktycznie przy każdej dolegliwości. Wielką zaletą wahadełka Izis jest to, że praktykujący odczuwa minimalną utratę energii, ponieważ jest ona automatycznie tworzona przez geometryczną formę wahadła. Jego szeroki zakres zastosowań obejmuje testowanie żywności, ziół i lekarstw, diagnozę medyczną i leczenie oraz badanie przedmiotów, obrazów, miejsc itp. Jest to wahadło, którego nie powinno zabraknąć w kolekcji żadnego radiestety. Jest ono szeroko stosowane przez początkujących do ogólnych zastosowań, ale jest również wysoko oceniane przez zaawansowanych wróżbitów.

Wahadło Izis jest dostępne w różnych rozmiarach. Mały rozmiar może być przekształcony w kolczyk Izydy, który powinien być noszony tylko na lewym uchu, a który ma efekt wzmocnienia kobiecych wibracji i doładowania energii życiowej.

Wersja 16-to ogniwowa pozwala wykrywać i emitować nie tylko pełne spektrum białego światła, ale także częstotliwość złota – najwyższą znaną częstotliwość. Jest to wyjątkowe wahadło terapeutyczne i jest niezwykle precyzyjne, gdy jest używane do równoważenia osoby lub środowiska.

Zobacz wahadełka Izis »

Wahadło Izys 5,0 cm Wahadło Izys 5 cm »

 

Wahadło Izys 2,7 cmWahadło Izys 2,7 cm »

Jak wahadło pomaga w uzdrawianiu duchowym?

Wahadła są narzędziami wróżbiarskimi, które pomagają w wykrywaniu blokad energetycznych w organizmie. Oto niektóre z zabiegów leczniczych, które można wykonać za pomocą wahadeł:

 • Równoważenie czakr
 • Oczyszczanie aury
 • Oczyszczanie blokady energii (chi) w ciele
 • Uziemienie

Wahadło Izis pomoże w odnalezieniu promowania duchowego i fizycznym uzdrowieniu poprzez lokalizowanie wszelkich blokad w energii danej osoby. Jest to proste narzędzie, które pomaga w równoważeniu, uzdrawianiu i oczyszczaniu naszego umysłu i ciała. Pomagają szukać odpowiedzi na pewne pytania poprzez wychwytywanie subtelnych wibracji, poprzez poruszanie się w kierunku niewidzialnej energii wokół nas.

Jak wahadła pomagają w równoważeniu czakr?

Trzymanie wahadła nad wszystkimi siedmioma czakrami ciała pomaga w ujawnieniu braku równowagi i blokad. Najlepiej zacząć od czakry korony, która znajduje się na czubku głowy. Należy trzymać wahadło kilka centymetrów nad głową i poczekać, aż poruszy się automatycznie, odbierając wibracje. Przesuwaj wahadło Izis do kolejnych sześciu czakr, notując jednocześnie kierunek, w którym wahadło się porusza.


Zobacz także:

Czym jest radiestezja?

Rodzaje wahadeł radiestetycznych

5 komentarzy

 1. Doris 3 lata temu
  • Malgorzata 3 lata temu
   • Doris 3 lata temu
 2. monidoris 3 lata temu
 3. jan 1 rok temu

Dodaj komentarz