Czaroit. Na co pomoże ten magiczny kamień?

Czaroit. Na co pomoże ten magiczny kamień?

Czaroit to kamień, po który powinniście sięgnąć jeśli czujecie się przepełnieni lub atakowani negatywną energią. Jakie niezwykłe właściwości ma ten kamień? Co możemy osiągnąć za jego pomocą?

Czaroit – kamień wyższych wibracji

Czaroit dzięki swej niezwykłej mocy pozwala przyswoić wyższe energie i ugruntować je w codziennej praktyce duchowej. To znaczy, że odkrywa przed nami to, co zakryte. Czaroit w sposób naturalny ma moc ukazywania życiowych celów człowieka, a także wspiera w ich realizacji. Pełni także funkcję ochronną. Pomaga ustabilizować ścieżkę naszego duchowego rozwoju, przypominając równocześnie o dyscyplinie i o naszej prawdziwej naturze.

Czaroit – oczyszczenie z negatywnej energii

Czaroit to kamień wibracji Fioletowego Płomienia. Pełni funkcję tarczy na poziomie eterycznym oraz energetycznym. Rozpuszcza wszystko, co nie jest bezwarunkową miłością. Co to w praktyce oznacza? Czaroit odsłania przed nami inny świat, zdemuje z naszych oczu iluzje i nieuzasadnione wątpliwości. Pozwala pozbyć się strachu oraz negatywnej energii.

Czaroit – uwolnienie od lęków

Życie każdego człowieka jest przepełnione rozmaitymi niepokojami i lękami. Ludzki umysł ze swej natury lubi błądzić różnymi ścieżkami. Człowiek ma w sobie bardzo wiele strachów i lęków, nie tylko tych świadomych, ale również tych drzemiących głęboko w podświadomości.

Energia czaroitu przekształca strach i lęk w proces twórczy. Dzięki temu kamieniowi człowiek może korzystać z przeszłych doświadczeń, zamiast wciąż powtarzać te same błędy. To, co dawniej było barierą, dzięki czaroitowi staje się kluczem do przyszłości. Do tworzenia zupełnie nowej rzeczywistości. Czasami przezwyciężenie strachu będzie wymagało naszej świadomej ingerencji i działania, a czasami będzie wymagało naszego zrozumienia sytuacji.

Gdzie kupić czaroit? Sprawdź »

Czaroit – działanie lecznicze

Ludzie, którzy na co dzień pracują z czaroitem, potwierdzają, że jego działanie jest bardzo silne. Dlatego kamień ten, nie jest polecany osobom, które nie nabrały wprawy w pracowaniu z nim. Bardzo silnie wydobywa z psychiki to, co ukrywamy głęboko w sobie. To, co jest na co dzień poza naszym zasięgiem. Po ten kamień powinny sięgać osoby, które poznały siebie na tyle, że wzmocnienie ich praktyk przy pomocy czaroitu, będzie bezpieczne.

Czaroit ma zastosowanie także lecznicze. Udowodniono, że czaroit stanowi doskonałą pomoc przy leczeniu chorób oraz wątroby. Jest to jedna z podstawowych właściwości tego minerału. Noszenie go przy sobie wspiera i przyspiesza procesy regeneracji organizmu po przebytych chorobach. Jest pomocny także przy szybszym wychodzeniu ze stanów chorobowych. Pomimo tych właściwości, najsilniej związany jest z psychiką człowieka. Dlatego szczególnie powinny go nosić przy sobie osoby zalęknione, z problemami z bezsennością, czy chorujące na depresję. Czaroit łagodzi również agresję.

Czaroit jest niczym „oczy duszy”. Pozwala spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. To dar, który pomaga wejść na głębszy poziom świadomości i jeszcze pełniej czerpać z rzeczywistości, odbijając od siebie negatywną energię.

 

Zobacz także:

Ametyst – jakie właściwości ma ten magiczny kamień?

Herkimer – co to za kamień? Poznaj jego magiczne właściwości

Dodaj komentarz